• 45 44:06
    8:2
    (Petrgál)

Finance Novák FBK Jičín B - FBC Dobruška B 8:2
branky: 5. Vojtěch Plecháč, 8. Denis Lenfeld, 19. Tomáš Ouhrabka, 27. Tomáš Ouhrabka, 28. Tomáš Ouhrabka, 33. Tomáš Ouhrabka, 42. Denis Lenfeld, 45. Denis Lenfeld - 8. Kamil Horný, 41. Tomáš Pecen; rozhodčí: Lucie Krýslová - Lenka Jansová; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Dominik Hamšík 14 - Jan Červinka 15; po třetinách: 2:1, 3:0, 3:1
45:00 Střely ve 3. části: 7:6
44:06 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 8:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #23 Denis Lenfeld, asistoval #9 Martin Petrgál (8:2)
41:38 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 7:2
40:40 GÓL FBC Dobruška B! 6:2
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #23 Tomáš Pecen, asistoval #48 David Kollert (6:2)
39:59 tým hostí kontroluje přesilovou hru a dostává se do spousty šancí.
39:29 Vyloučen hráč #14 Vladimír Brendl družstva Finance Novák FBK Jičín B na 2 minuty za sekání
36:20 utkání se vyostřuje, na týmu hostí je vidět frustrace.
35:07 Na hře hostí není patrné že jsou v oslabnení.
34:22 Vyloučen hráč #29 Václav Hrnčíř družstva FBC Dobruška B na 2 minuty za vysoká florbalka
33:14 Tým domácích téměr s chirurgickou přesností proměnuje téměř každou střelu
32:32 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 6:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #23 Denis Lenfeld (6:1)
30:52 Hra na obou stranách je velice zbrklá a je vidět nervozita
30:00 Střely ve 2. části: 11:4
28:29 Vyloučen hráč #7 Tomáš Ouhrabka družstva Finance Novák FBK Jičín B na 2 minuty za vysoká florbalka
27:11 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 5:1
26:30 Hra se  přesouvá z jedné strany na druhou a někdy padne gol
26:01 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 4:1
23:40 Souboje o balonek připomínají spíše šermířské klání než florbal
22:30 Tým hostí se dostává z vlastní poloviny na útočnou a ohrožuje tak soupeře
20:07 hostující tým svými zákroky nabízí spoustu početních výhod
19:53 Vyloučen hráč #20 Lukáš Chaloupka družstva FBC Dobruška B na 2 minuty za sekání
18:56 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 3:1
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #9 Martin Petrgál (3:1)
18:40 Tým domácí drží balonek ale bohužel neskoruje
17:59 Vyloučen hráč #66 Daniel Hroch družstva FBC Dobruška B na 2 minuty za špatné střídání
15:43 Vyloučen hráč #84 Kamil Horný družstva FBC Dobruška B na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 5:6
11:45 Domácí tým má mírnou převahu na hřišti.
07:30 Hra je ve velmi vysokém tempu a oba týmy se dostávají do spoustu šancí.
07:11 GÓL FBC Dobruška B! 2:1
Branku družstva FBC Dobruška B vstřelil #84 Kamil Horný, asistoval #90 Vít Růžička (2:1)
07:00 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 2:0
05:50 tým domácí se dostává do mnoha šancí, ale nedaří jim  zakončení.
04:52 GÓL Finance Novák FBK Jičín B! 1:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín B vstřelil #31 Vojtěch Plecháč, asistoval #19 Radek Nožička (1:0)
03:20 Hra je sice v rychlejším tempu ale bez výraznějších golových šancí.
00:48 Druhé utkání dnešního dne nám přináši mnohem aktivnější hru.