2
    Martin PIKORA
    nedovolená vzdálenost

Orel Rtyně v Podkrkonoší B - FBK Kobra Tatran Hostinné 3:7
branky: 8. Jan Beneš, 29. Šimon Vacek, 41. Ondřej Řehák - 5. Denis Horák, 11. Matěj Máslo, 15. Matěj Hnízdil, 26. Michal Novák, 29. Lucie Ondráčková, 33. Daniel Holubec, 41. Denis Horák; rozhodčí: Lucie Krýslová - Kateřina Hátlová; vyloučení: 1:5; využití: 1:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Rudolf Romančák 12 - Matyáš Klázar 18; po třetinách: 1:3, 1:2, 1:2
45:00 Střely ve 3. části: 10:6
44:01 Seidl vysílá dělovku ze standartní situace u mantinelu. Poslední šance je ale zblokována hráčem hostů.
41:34 Vyloučen hráč #11 Martin Pikora družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
40:52 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 3:7
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #72 Ondřej Řehák bez asistence (3:7)
40:31 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 2:7
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #6 Denis Horák, asistoval #97 Daniel Holubec (2:7)
40:08 Na hřišti se výrazně zrychluje tempo a důraz.
38:01 Hostující únik výborně vymíchal domácího brankáře Romančáka, ale zakončení už tak slavné nebylo.
36:26 Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
36:26 Vyloučen hráč #5 Matěj Máslo družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za opakované přestupky
35:10 Rtyně trpělivě vytváří šance v přesilovce, všechny střely ale brankář vidí.
34:30 Vyloučen hráč #99 David Nossek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za zvedání florbalky
32:23 Nossek nachází před bránou volného Holubce, který úspěšně zakončuje.
32:22 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 2:6
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #97 Daniel Holubec, asistoval #99 David Nossek (2:6)
30:00 Střely ve 2. části: 5:9
28:55 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 2:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #35 Jan Beneš (2:5)
28:27 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 1:5
Vlastní branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #13 Lucie Ondráčková (1:5)
28:21 Tentokráte delší tlak od domácích nekončí ani jedinou střelou.
25:16 Novák prolomil smůlu hostů a zakončuje do prázdné po nahrávce z pozabrány.
25:15 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 1:4
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #69 Michal Novák, asistoval #88 Lukáš Turek (1:4)
22:00 Hosté se rozhodli netrefovat prázdné brány a to že jich je.
21:02 Hostiné se teď drží převážně na útočné polovině, na gól si však ještě chvíli počkáme.
17:36 Vyloučen hráč #91 Tomáš Holubec družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání
16:41 Rtyně si vytváří šance i přesto, že je v oslabení. Na hostujícího brankáře se během oslavení domácího týmu hrnuly dvě přečíslení, avšak neúspěšně.
15:00 Střely v 1. části: 6:4
14:54 Vyloučen hráč #66 Jan Seidl družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B na 2 minuty za sekání
14:02 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 1:3
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #21 Matěj Hnízdil, asistoval #6 Denis Horák (1:3)
10:14 Máslo vysílá tvrdou střelu od mantinelu, ta se odráží od ruky Rtyňského brankáře rovnou do levé šibenice.
10:13 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 1:2
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #5 Matěj Máslo, asistoval #69 Michal Novák (1:2)
07:43 Beneš dostává nahrávku po mantinelu a střílí gól do poloodkryté brány.
07:42 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší B! 1:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší B vstřelil #35 Jan Beneš, asistoval #92 Marek Weinelt (1:1)
06:07 Vyloučen hráč #37 Šimon Shon družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za zvedání florbalky
04:33 Horák střílý gól ze stráty domácího hráče Hebelky.
04:32 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 0:1
03:51 Hepnar neproměňuje samostatný únik.
00:53 Rtyně se už dostává k prvním šancím, Vacek ale neproměňuje nahrávku od Beneše.