12:4
    Matěj BARTOŠ
    (Novák)

FBC Bestie Česká Lípa D - FLORBAL JABLONEC B  12:4
branky: 6. David Hybš, 9. Zbyněk Hásek, 13. Zbyněk Hásek, 18. Zbyněk Hásek, 19. Jan Pertl, 19. Zbyněk Hásek, 21. Marek Makula, 33. Petra Pavlíková, 34. Marek Makula, 38. Jan Pertl, 42. Marek Makula, 43. Jakub Říha - 15. Jiří Horn, 31. Marek Kujan, 36. Marek Kujan, 45. Matěj Bartoš; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Marek Pohunek; vyloučení: 2:2 + Daniel Měkota TDKU + 4; využití: 3:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Marek Kocourek 26 - Vít Čermák 26; po třetinách: 3:1, 4:0, 5:3
45:00 Střely ve 3. části: 20:20
44:40 GÓL FLORBAL JABLONEC B ! 12:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil #23 Matěj Bartoš, asistoval #14 Martin Novák (12:4)
42:45 GÓL FBC Bestie Česká Lípa D! 12:3
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil #94 Jakub Říha bez asistence (12:3)
41:39 GÓL FBC Bestie Česká Lípa D! 11:3
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil #20 Marek Makula, asistoval #17 Jan Pertl (11:3)
37:58 GÓL FBC Bestie Česká Lípa D! 10:3
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil #17 Jan Pertl, asistoval #10 Martin Vašák (10:3)
35:59 GÓL FLORBAL JABLONEC B ! 9:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil #88 Marek Kujan, asistoval #91 Ondřej Kujan (9:3)
35:28 Vyloučen hráč #17 Jan Pertl družstva FBC Bestie Česká Lípa D na 2 minuty za hrubost
33:20 GÓL FBC Bestie Česká Lípa D! 9:2
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil #20 Marek Makula, asistoval #10 Martin Vašák (9:2)
32:05 GÓL FBC Bestie Česká Lípa D! 8:2
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil #87 Petra Pavlíková, asistoval #94 Jakub Říha (8:2)
30:24 GÓL FLORBAL JABLONEC B ! 7:2
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil #88 Marek Kujan, asistoval #28 Lukáš Sláma (7:2)
30:00 Střely ve 2. části: 7:4
28:23 Vyloučen hráč #94 Jakub Říha družstva FBC Bestie Česká Lípa D na 2 minuty za bránění ve hře
20:28 GÓL FBC Bestie Česká Lípa D! 7:1
18:43 GÓL FBC Bestie Česká Lípa D! 6:1
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil #12 Zbyněk Hásek, asistoval #13 Václav Novák (6:1)
18:31 Vyloučen hráč #27 Daniel Měkota družstva FLORBAL JABLONEC B na 2+2 minuty za nesportovní chování
18:31 Vyloučen hráč #27 Daniel Měkota družstva FLORBAL JABLONEC B do konce utkání
18:08 GÓL FBC Bestie Česká Lípa D! 5:1
17:05 GÓL FBC Bestie Česká Lípa D! 4:1
15:00 Střely v 1. části: 11:6
14:46 GÓL FLORBAL JABLONEC B ! 3:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC B vstřelil #72 Jiří Horn, asistoval #91 Ondřej Kujan (3:1)
12:33 GÓL FBC Bestie Česká Lípa D! 3:0
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil #12 Zbyněk Hásek, asistoval #18 Jan Šebera (3:0)
09:33 Vyloučen hráč #91 Ondřej Kujan družstva FLORBAL JABLONEC B na 2 minuty za hrubost
09:33 Vyloučen hráč #91 Ondřej Kujan družstva FLORBAL JABLONEC B na 2 minuty za nesportovní chování
08:31 GÓL FBC Bestie Česká Lípa D! 2:0
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil #12 Zbyněk Hásek, asistoval #20 Marek Makula (2:0)
05:47 GÓL FBC Bestie Česká Lípa D! 1:0
Branku družstva FBC Bestie Česká Lípa D vstřelil #2 David Hybš, asistoval #20 Marek Makula (1:0)