• 45 44:48
    2
    Michal PACHOLÍK

Hippos Žďár n/S. - PSKC Okříšky 7:2
branky: 1. Matěj Březina, 9. Matěj Březina, 15. Šimon Poul, 19. Matěj Březina, 33. Antonín Sejkora, 38. Matěj Březina, 44. Šimon Poul - 28. Tomáš Uher, 43. Šimon Korba; rozhodčí: Petr Kadlec - Jaroslav Štolc; vyloučení: 0:3 + Štěpán Ludmila TDKU; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: David Neuer 25 - Daniel Čiháček 22; po třetinách: 3:0, 1:1, 3:1
45:00 Střely ve 3. části: 8:9
44:48 Vyloučen hráč #14 Michal Pacholík družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za špatné střídání
44:31 Vyloučen hráč #16 Tomáš Chadim družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za hrubost
43:23 GÓL Hippos Žďár n/S.! 7:2
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #21 Šimon Poul, asistoval #91 Lukáš Koukal (7:2)
42:17 GÓL PSKC Okříšky! 6:2
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #28 Šimon Korba, asistoval #16 Tomáš Chadim (6:2)
42:17 Okříšky si teď zlepšily chuť přesnou střelou do horního rožku.
40:04 Atmosféra na hřišti je konečně klidnější, hráči Hipposu se nyní nenechávají ničím rozhodit a hrají hezkou hru.
37:42 Timeout PSKC Okříšky
37:42 GÓL Hippos Žďár n/S.! 6:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Matěj Březina, asistoval #2 Matěj Partl (6:1)
34:14 Vyloučen hráč #23 Štěpán Ludmila družstva PSKC Okříšky do konce utkání
34:14 Po neakceptovatelném chování Štěpána Ludmily se rozhočí uchyluje k vyloučení hráče do konce utkání.
32:29 GÓL Hippos Žďár n/S.! 5:1
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #16 Antonín Sejkora, asistoval #21 Šimon Poul (5:1)
30:00 Střely ve 2. části: 11:10
27:02 Hráči Hipposu se dozvěděli, že online zápis sleduje i vyšší vedení... To přineslo nervozitu a šanci pro Tomáše Uhera, který je v dnešním zápase jednozačnou posilou Okříšek.
27:01 GÓL PSKC Okříšky! 4:1
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil #46 Tomáš Uher, asistoval #28 Šimon Korba (4:1)
25:14 Na střídačce domácích pod vedením Tomáše Hrubého se dnes hráčům velmi daří. Panuje soustředěnost, dravost po vítězství, ale i hta s rozmyslem. Trenér Rosecký by měl z dnešního výkonu určitě radost. Touto zprávou ho zdravíme, doufáme, že sleduje výkon svých svěřenců.
20:26 Vyloučen hráč #16 Tomáš Chadim družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:44 GÓL Hippos Žďár n/S.! 4:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Matěj Březina, asistoval #91 Lukáš Koukal (4:0)
15:00 Střely v 1. části: 10:8
14:46 GÓL Hippos Žďár n/S.! 3:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #21 Šimon Poul, asistoval #16 Antonín Sejkora (3:0)
10:05 Korba nyní vybojoval míček a s jistotou probíhá celou polovinu hřiště.. Střela na branku však letí mimo.
08:52 GÓL Hippos Žďár n/S.! 2:0
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil #89 Matěj Březina bez asistence (2:0)
04:40 Uher teď zachraňuje situaci Okříšek, ve výborných šancí před Neuerovou bránou se snaží udržet míček pot tlakem domácích.
00:41 GÓL Hippos Žďár n/S.! 1:0
00:40 Skóre domácích otevírá zkušený hráč Březina. Je vidno, že vánoční svátky mu velmi pomohly v regeneraci, očekáváme tedy další střely do branky.