54
  • 54 53:54
    Torpedo

Torpedo Havířov - FBC Intevo Třinec  2:7
branky: 41. Alexandra Glasová, 47. Marika Marečková - 1. Michaela Stankušová, 8. Adéla Šibrová, 12. Veronika Třinecká, 15. Veronika Třinecká, 24. Veronika Třinecká, 26. Romana Kiecková, 45. Michaela Stankušová; rozhodčí: Daniel Beneš - Kristián Rzyman; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 66; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 21 - Simona Pytlíková 8; po třetinách: 0:4, 0:2, 2:1
60:00 Komentář domácích Březina Josef (Trenér): Zasloužené vítězství pro tým Třince. To je asi vše co k dnešnímu utkání říct.
60:00 Komentář hostů Laštůvka Šimon (Trenér): Derby zvládnuté, nebudu přikládat dřevo do ohně, ale zamysleme se: nikdo se tím neživíme a ano, tvrdou hru podporuju, ale čistou v rámci fairplay. Možná pak oba týmy nebudou mít tolik zranění. My dneska po dlouhé době velmi přesvědčivý výkon.  TŘINEČTÍ FANOUŠCI, vy všichni bydlíte v Havru, že Vás tu je tolik a chováte se jako doma? Šílený. Díky všem za zápas a přeji příjemné svátky + bohatého Ježíška s mnoha Keleny.
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
58:03 Pastušková se rychle otočila kolem obránkyně, bohužel přestřeluje.
55:34 Gawryšová nastřeluje tyč!
53:54 Timeout Torpedo Havířov
52:48 Třinec i za rozhodnutého stavu velmi důsledný v návratu do obrany.
51:02 Šešulková zůstala před brankou úplně volná, Pytlíková skvěla zasáhla.
49:22 Průnik Šešulkové, míček se dostal až ke Glasové, která míjí levou tyč.
46:23 GÓL Torpedo Havířov! 2:7
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #9 Marika Marečková, asistoval #99 Natali Kalábová (2:7)
46:23 Nahození před branku od Kalábové, zásluhou Marečkové končí v síti.
44:50 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:7
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Michaela Stankušová, asistoval #90 Romana Kiecková (1:7)
44:50 Dnes velmi agilní Stankušová šikovně tečovala střelu Kieckové.
40:30 GÓL Torpedo Havířov! 1:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #28 Alexandra Glasová, asistoval #93 Terezie Šešulková (1:6)
40:30 Šťastná střela Glasové se dokutálela až za brankovou čáru.
40:00 Střely ve 2. části: 2:10
37:02 Pastušková tentokrát obrala o míček hráčku Třince, svou střelu však přesně neumístila.
35:38 Po ztrátě Pastuškové se do další slibné příležitosti dostala Stankušová.
33:18 Hra nabírá na obrátkách, sledujeme spoustu osobních soubojů.
30:50 Oba týmy jsou v plném počtu.
28:49 Vyloučen hráč #87 Barbora Kučerová družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání
28:18 Vyloučen hráč #7 Zuzana Mieszek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
27:11 Černožluté šance jsou jen velmi sporadické.
25:33 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #90 Romana Kiecková, asistoval #27 Michaela Stankušová (0:6)
25:33 Stankušová se hezky uvolnila od mantinelu, míček poslala Kieckové a ta nekompromisně ze vzduchu usměrňuje balónek do branky.
23:21 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:5
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #40 Adéla Šibrová (0:5)
23:21 Třinec okamžitě zamknul Torpedo hluboko ve své třetině a několika rychlými přihrávkami vykombinoval domácí obranu. Míček se dostal až k Třinecké, která završuje svůj hattrick.
22:50 Vyloučen hráč #93 Terezie Šešulková družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
21:51 Marečková si počkala v útočném pásmu, její střelu kryje Pytlíková.
20:00 Střely v 1. části: 2:9
18:05 Hráčky Třince jsou zatím všude.
16:55 Třinecká našla úplně volnou Stankušovou, té se však střela nepovedla.
14:47 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #7 Zuzana Mieszek (0:4)
14:47 Třinecká opět sama před Waloszkovou, tentokráté již nadvakrát úspěšná.
14:15 Hráčky Třince jsou v plném počtu.
13:07 Třinecká v oslabení sama před brankou, Waloszková chytá.
12:56 Rychlou nařážečku na Glasovou zblokovala obrana.
12:15 Vyloučen hráč #97 Kateřina Macigová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
11:26 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #19 Veronika Třinecká bez asistence (0:3)
11:26 Třinecká dostala na středu příliš mnoho času a zvyšuje už na tříbrankový rozdíl.
10:47 Hráčky Torpeda si toho zatím moc nevypracovali, Třinec je po většinu času na míčku.
07:43 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #40 Adéla Šibrová, asistoval #15 Sabina Zoubková (0:2)
07:43 Šibrová našla skulinku u pravé tyčky Waloszkové.
06:31 Natali Kalábová ve slibné příležitosti míjí pravou tyč!
04:50 Sled několika nepřesností na obou stranách.
02:07 Další střela Stankušové vedle.
00:33 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #27 Michaela Stankušová, asistoval #4 Klára Kociánová (0:1)
00:33 Impozantní vstup Třince. Kociánová nahodila před branku, Stankušová zametla do branky.
00:01 Úvodní buly utkání pro Třinec.