()
  • 34 33:00
    Bílovec

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FBC Spartak Bílovec 4:1
branky: 6. Karolína Filuschová, 7. Vanessa Filuschová, 18. Michaela Štefíková, 24. Vanessa Filuschová - 34. Anna Krayzlová; rozhodčí: Radek Černý - Dominik Malohlava; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ngoc Mai Tran ? - Markéta Vavrečková ?; po třetinách: 2:0, 2:0, 0:1
33:00 Timeout FBC Spartak Bílovec
33:00 GÓL FBC Spartak Bílovec! 4:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #15 Anna Krayzlová bez asistence (4:1)
25:25 Dnešní zápas sleduje 34 diváků! Děkujeme
23:01 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #12 Vanessa Filuschová, asistoval #15 Karolína Filuschová (4:0)
20:26 Domácí golmanka drží Opavě náskok 3 gólů
17:49 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #9 Michaela Štefíková, asistoval #6 Veronika Jurečková (3:0)
12:26 Opava v plném počtu hráček!
12:01 Bílovec má posledních 25 vteřin přesilovky. Využije ji?
10:26 Vyloučen hráč #20 Leontýna Gracová družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání
06:37 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #12 Vanessa Filuschová, asistoval #9 Michaela Štefíková (2:0)
05:35 Kája Filuschová nádherně zakončuje do pravé šibenice! Stav utkání: 1:0
05:34 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #15 Karolína Filuschová, asistoval #3 Nela Pospěchová (1:0)
03:09 Zatím vidíme florbal nahoru, dolů
01:00 Vítáme Vás při sledování zápasu 2. Ligy žen mezi domácími z Opavy a hostujícím celkem z Bílovce