1:4
    Terezie PLACHKÁ
    (Pospěchová)

FBC Spartak Bílovec - S.K. P.E.M.A. OPAVA 1:4
branky: 20. Anna Krayzlová - 19. Tereza Králová, 22. Nela Pospěchová, 24. Nela Pospěchová, 35. Terezie Plachká; rozhodčí: Václav Šumšal - Radek Černý; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Markéta Vavrečková ? - Michaela Sajašová ?; po třetinách: 0:0, 1:3, 0:1
34:35 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:4
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #10 Terezie Plachká, asistoval #3 Nela Pospěchová (1:4)
24:40 Hráčka s číslem 23 končí po čistém souboji s Pospěchovou za mantinelem. Hra pokračuje dál.
23:58 Nela Pospěchová navyšuje skóre zápasu na 3:1 po nádherné střele ze zátahu !!!
23:52 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:3
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #3 Nela Pospěchová, asistoval #12 Vanessa Filuschová (1:3)
23:17 V posledních minutách 2.třetiny vidíme florbal nahoru, dolů, plný střel.
21:11 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:2
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #3 Nela Pospěchová, asistoval #10 Terezie Plachká (1:2)
19:44 GÓL FBC Spartak Bílovec! 1:1
Branku družstva FBC Spartak Bílovec vstřelil #15 Anna Krayzlová, asistoval #2 Adéla Nosková (1:1)
18:37 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 0:1
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #28 Tereza Králová, asistoval #12 Vanessa Filuschová (0:1)
10:35 Vyloučen hráč #8 Michaela Štefíková družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání
08:07 Vyloučen hráč #7 Patricie Sýkorová družstva FBC Spartak Bílovec na 2 minuty za sekání