36
  • 36 35:37
    2

S.K. P.E.M.A. OPAVA - FBC Letka Toman Finance Group 11:0
branky: 6. Dalibor Hruška, 9. Adam Liška, 14. Jiří Němec, 19. Antonín Gurecký, 23. Jiří Němec, 24. Dalibor Hruška, 27. Vladimír Psota, 32. Jiří Němec, 34. Dalibor Hruška, 34. Eliáš Sedláček, 35. Marek Demel; rozhodčí: Vladimír Fišara - Radek Černý; vyloučení: 2:4; využití: 3:0; zásahy brankářů: Vít Přibyla ? - Michal Pavlík ?; po třetinách: 2:0, 4:0, 5:0
36:00 Střely ve 3. části: 13:7
35:37 Vyloučen hráč #22 Adam Malohlava družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání
34:55 Víťo ta nula tam musí být!
34:31 Nestíháme zapisovat góly! Krásný zápas!
34:29 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 11:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #25 Marek Demel, asistoval #4 Eliáš Sedláček (11:0)
33:42 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 10:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #4 Eliáš Sedláček, asistoval #67 Dalibor Hruška (10:0)
33:03 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 9:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #67 Dalibor Hruška, asistoval #88 Antonín Gurecký (9:0)
31:20 Jiřííííííí Němeeeeeeec!!!! Máme tu hattrick! Děkujeme Jirkooo! <3
31:02 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 8:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #8 Jiří Němec, asistoval #67 Dalibor Hruška (8:0)
30:36 Vyloučen hráč #11 Lukáš Babiš družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání
26:13 Vladimírův nahazovaný balónek končí v bráně hostů! Stav: 7:0! Díky tiiii
26:12 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 7:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #20 Vladimír Psota, asistoval #16 Eliška Wolfová (7:0)
25:25 Hru z větší části kontroluje Opava a připočítává si další střely na bránu
24:00 Střely ve 2. části: 12:5
23:37 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 6:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #67 Dalibor Hruška, asistoval #8 Jiří Němec (6:0)
23:15 Vyloučen hráč #22 Adam Malohlava družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za blokování florbalky
22:39 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 5:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #8 Jiří Němec, asistoval #20 Vladimír Psota (5:0)
18:58 Máme tu 4. Gól v podání Antonína Gureckého
18:57 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 4:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #88 Antonín Gurecký, asistoval #67 Dalibor Hruška (4:0)
13:38 Jiří Němec našel skulinku na bližší tyči a navyšuje skóre Opavy na 3:0. Díky Jirko!
13:37 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 3:0
13:04 Střely v 1. části ovládla Opava v poměru 19:3
12:00 Střely v 1. části: 19:3
09:40 Vyloučen hráč #8 Jiří Němec družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za špatné střídání
08:06 Adam Liška dává druhý gól ze skoro nulového úhlu!
08:05 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 2:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #6 Adam Liška, asistoval #20 Vladimír Psota (2:0)
06:53 Zatím vidíme nestabilní hru nahoru a dolů
05:31 Domácí po krásné kombinaci otevírají skóre zápasu.
05:30 GÓL S.K. P.E.M.A. OPAVA! 1:0
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #67 Dalibor Hruška, asistoval #14 Martin Dobruš (1:0)
04:32 Vyloučen hráč #27 Matyáš Boček družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nedovolená vzdálenost