• 36 35:06
    2
    Jakub GENZER

FBC ORCA KRNOV - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 5:7
branky: 5. Tomáš Melcr, 14. Albert Baťa, 15. Albert Baťa, 21. Tomáš Melcr, 25. Michal Tkáč - 7. Štěpán Blabla, 11. Jan Pítr, 12. Jakub Chmelíček, 22. Tobiáš Křenek, 23. Dominik Kubala, 26. Jan Pítr, 29. Dominik Kubala; rozhodčí: Radek Černý - František Šuly; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Matyáš Cimbál -3, Šimon Machula ? - Jan Klement ?; po třetinách: 1:3, 3:2, 1:2
35:10 Imrich pouze do masky Klementa.
35:06 Vyloučen hráč #83 Jakub Genzer družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání
34:37 Edelsberger do tyče.
32:38 Vyloučen hráč #33 Mikuláš Potůček družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost
32:38 Táda je v pořádku, nebojte.
32:38 Potůček poslal Stříže k zemi a jde si odsedět dvouminutový trest.
32:08 Několik šancí na obou stranách, ale žádnou branku jsme neviděli.
28:18 Timeout FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
28:18 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 5:7
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #39 Dominik Kubala, asistoval #88 Štěpán Blabla (5:7)
28:18 Kubala přidává další branku svého týmu a trenérské duo domácích reaguje oddechovým časem.
26:14 Krásná střela Petroše zacinkala na tyč.
25:26 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 5:6
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #4 Jan Pítr, asistoval #42 Jakub Pícha (5:6)
25:26 Pítr utekl všem na hřišti a střelou nad ruku překonal Machulu.
24:55 GÓL FBC ORCA KRNOV! 5:5
Vlastní branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #95 Michal Tkáč (5:5)
24:55 Tkáč vyzkoušel pozornost svého gólmana, ten však sbírá míček zpoza svých zad.
22:23 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 4:5
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #39 Dominik Kubala, asistoval #77 Tobiáš Křenek (4:5)
22:23 Gól z rozehrávky jen zaplul za záda domácího brankáře.
21:29 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 4:4
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #77 Tobiáš Křenek bez asistence (4:4)
21:29 Táda nám zrovna vyprávěl zajímavý příběh.. bohužel Křenek ho přesilovkovým gólem vrací zpět do hry.
20:07 Vyloučen hráč #72 Tadeáš Stříž družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
20:07 Stříž si jde místo střídačky odpočinout k nám na trestnou.
20:00 GÓL FBC ORCA KRNOV! 4:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #32 Tomáš Melcr bez asistence (4:3)
20:00 Melcr využil odrazu o mantinel a překlápí vedení na stranu domácích.
16:00 Táda využívá situace a zdraví tetu Kajču do Brna.
15:22 Vyloučen hráč #72 Tadeáš Stříž družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za vysoká florbalka
15:22 Stříž si jde za vysokou do hlavy odsedět dvouminutový trest..
14:52 GÓL FBC ORCA KRNOV! 3:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #18 Albert Baťa, asistoval #31 Šimon Mamula (3:3)
14:52 A opět dvojice Baťa - Mamula. Důraz v brakovišti a máme srovnáno.
13:42 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #18 Albert Baťa bez asistence (2:3)
13:42 Baťa využil Mamulova bloku (ano, Mamulova bloku, pozn. Mamula měří 140 cm) a snižuje.
12:01 Orca střídá brankáře, uvidíme jak se bude Machulovi dařit.
12:00 Střídání brankáře. Nový brankář #50 Šimon Machula družstva FBC ORCA KRNOV
11:41 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 1:3
Vlastní branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #22 Jakub Chmelíček (1:3)
11:41 Máme tady gól Chmelíčka... bohužel do špatné branky.. :(
10:18 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 1:2
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #4 Jan Pítr z trestného střílení (1:2)
10:18 Pítr zapískal botama, udělal kličku do backhandu a střelou po zemi proměňuje.
10:17 Bedáň vysoká a uvidíme nájezd Pítra.
06:04 GÓL FBC TJ Sokol Frenštát p.R.! 1:1
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil #88 Štěpán Blabla, asistoval #43 Jakub Zima (1:1)
06:04 Padla branka. Blabla.
04:45 SIgnál jako z učebnice po ose Fluksa - Bedáň - Imrich. Poslední jmenovaný však přestřeluje bránu.
04:15 GÓL FBC ORCA KRNOV! 1:0
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #32 Tomáš Melcr, asistoval #45 Petr Adam Přikryl (1:0)
04:15 Melcr krásně trefil skákavý balón a máme tady první branku utkání.
03:28 Bedáň s Imrichem rozjíždí další akci.
01:42 Střiž nahrávkou přes celé hřiště našel Petroše, ten však nedokázal přilepit míček na čepel.
01:14 Imrich při chuti, jeho střela však zamířila nad.