• 35 34:57
    2:5
    ()

1. SC BOHUMÍN 98 - 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 2:5
branky: 6. Jan Giecek, 30. Petr Šeliga - 7. Michael Menšík, 17. Radek Juřica, 32. Jakub Grabiec, 33. Tomáš Kupczak, 35. Tomáš Kupczak; rozhodčí: Jan Adamík - Daniel Kotzur; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Patrik Bruzl ? - Adam Jurasz ?; po třetinách: 1:1, 0:1, 1:3
36:00 Střely ve 3. části: 7:8
35:30 Tímto ze zapisovatelského stolku zdravíme hlasatele.
35:00 Minuta do konce.
34:57 GÓL 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop! 2:5
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil #66 Tomáš Kupczak bez asistence (2:5)
32:47 Teď už to budou mít domácí opravdu těžké. 3 minuty a pár vteřin mají na to, aby něco udělali z výsledkem.
32:23 GÓL 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop! 2:4
31:18 Pouhou minutu a 58 vteřin dokázal Bohumín držet stav 2:2.
31:17 GÓL 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop! 2:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil #81 Jakub Grabiec, asistoval #30 Marek Ogrocki (2:3)
29:20 Když to nejde z bezprostřední blízkosti, tak to Petr Šeliga natáhl z poloviny hříště a hele, gól.
29:19 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 2:2
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #27 Petr Šeliga, asistoval #13 Tomáš ČEPELÁK (2:2)
27:25 Richard Kaňok po nahrávce šikovně zkoušel přehodit gólmana Orlové. Střela však asi o 10 cm přeletěla horní tyč brány.
25:12 Přinese 3. třetina významnou změnu tempa, či skóre? Necháme se překvapit.
24:00 Střely ve 2. části: 5:11
23:11 Orlová nastřeluje roh brány. Sřídačka hostů se začala radovat, ale rozhodčí jasně rozpažuje.
20:08 Hosté si v 2. třetině zatím vypracovali více šancí.
18:00 Polovina herního času je za námi a oba týmy zrychlují tempo hry.
16:51 GÓL 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop! 1:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil #22 Radek Juřica, asistoval #74 Alexandr Hošek (1:2)
13:28 2. třetina začala stejně, jako ta 1.
12:00 Střely v 1. části: 6:8
11:56 Orlová neproměnila snad 5 dorážek z malého brankoviště.
10:46 David Pálka se snažil vystřelit. Jediné co se mu povedlo je spadnout na zem.
10:00 Poslední 2 minuty 1. třetiny.
06:23 Orlová srovnává ze standartní situace. Celá tribuna (asi 35 lidí) sleduje opět vyrovnané skóre.
06:22 GÓL 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop! 1:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop vstřelil #49 Michael Menšík, asistoval #10 Benjamin Kuhejda (1:1)
05:01 Góóóóóól. Bohumín se ujímá vedení.
05:00 GÓL 1. SC BOHUMÍN 98! 1:0
Branku družstva 1. SC BOHUMÍN 98 vstřelil #15 Jan Giecek bez asistence (1:0)
04:17 Časomíra ukazuje už skoro 5 minut, ale skóre je stejné, jako vystoupení čechů v Moldavsku
02:03 Orlová rozehrává asi 5m od velkého brankoviště Bohumína.
01:05 Sledujeme florbal nahoru dolu. Zatím bez střely na bránu.