10:1
    (Keberlová)
  • 60 59:47

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FBC Česká Lípa 10:1
branky: 18. Nela Blažková, 18. Aneta Feiková, 19. Kristýna Gajdečková, 26. Adriana Středulová, 31. Anna Kytlicová, 36. Anna Kytlicová, 39. Adéla Feiková, 48. Kristýna Gajdečková, 54. Adéla Červenková, 60. Rozálie Janošová - 30. Michaela Mazurová; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 26; zásahy brankářů: Magdaléna Hrišková 21 - Ada Červinků 32; po třetinách: 3:0, 4:1, 3:0
60:00 Komentář domácích Pasecký Luděk (Trenér): Měli jsme dnes před zápasem velký respekt. Neznali jsme individuální a kondiční možnosti České Lípy, ale s ohledem na jejich trenérku jsme si byli jistí, že z hlediska organizace hry a celkového nastavení nás nečeká nic snadného. Nám se zápas extrémně povedl v situacích 1 na 1, díky čemuž jsme si dokráčeli pro kontrolované vítězství. Ale věřím, že spoustu týmů bude mít z Českou Lípou velký problém. Díky soupeři za zápas, který nás posunul o další kus dopředu.
60:00 Komentář hostů Bartošová Lenka (Trenér): Dostaly jsme sice deset gólů, ale z naší hry tam vidíme zlepšení, což nás těší. Soupeř byl výborně fyzicky i technicky připravený.Na tomto my musíme zapracovat. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
59:47 Trestné střílení družstva FBC Česká Lípa neproměnil #22 Michaela Mazurová.
59:23 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 10:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #62 Rozálie Janošová, asistoval #79 Adéla Keberlová (10:1)
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:32 Hosté také v plném počtu.
57:00 Domácí hrají v plném počtu.
56:32 Vyloučen hráč #33 Barbora Hedánková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání
55:41 Po chybě Šípové se dostala do nájezdu na Červinků jedna z domácích hráček, ale neskóruje.
55:00 Timeout FBC Česká Lípa
55:00 Vyloučen hráč #26 Emma Bajgarová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:15 Pitáková se dostala do samostatného úniku, nakonec si vybrala střelu, která neudělala brankářce moc potíží.
53:33 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 9:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Adéla Červenková, asistoval #22 Aneta Vojtěšková (9:1)
51:54 Srníčková hezky setřásla protihráčku, bohužel následná střela končí mimo bránu.
50:01 Česká Lípa se nevzdává a opět jedna z hráček ohrozila domácí bránu nebezpečnou střelou.
48:19 Blažková si vyjela zpoza brány, avšak posílá míček přimo do hrudi brankářky hostí.
47:02 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #36 Kristýna Gajdečková, asistoval #22 Aneta Vojtěšková (8:1)
47:02 Gajdečková parádně našla skulinu v bráně a nekompromisně zakončuje.
45:02 Č. Lípa drží domácí na jejich polovině, ale střely jim moc nevychází.
43:18 Nyní probíhá boj o míček na polovině hřiště.
41:33 Druhá domácí pětka točí protihráčky na jejich polovině.
40:01 Buly pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 15:12
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:31 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Adéla Feiková, asistoval #79 Adéla Keberlová (7:1)
37:05 Chumel před domácí bránou vyústil až ve střelu Jandáčové. Hrišková však balónek chytá a ukončuje tuto napjatou situaci.
35:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Anna Kytlicová, asistoval #90 Aneta Feiková (6:1)
34:51 Zikmundová si s míčkem šikovně proběhla hřiště, nakonec to však napálila do ostravské obránkyně.
33:21 Teď se hraje opravdu nahoru dolů.
30:36 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Anna Kytlicová, asistoval #7 Nela Golombová (5:1)
30:36 Nyní už se Kytlicová nemýlí.
30:28 Kytlicová rozeznívá břevno.
29:24 GÓL FBC Česká Lípa! 4:1
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #22 Michaela Mazurová bez asistence (4:1)
28:22 Vyloučen hráč #23 Nela Blažková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hra rukou
28:05 Červenková se s Vojtěškovou moc nepochopila, čímž Ostrava přichází o míček. Lípa jde do rychlého protiútoku.
26:27 Nyní Lípa překvapila a držela domácí uzavřené na jejich polovině, navíc došlo ke dvou nebezpečným střelám, která však Hrišková vyráží.
25:34 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #13 Adriana Středulová, asistoval #23 Nela Blažková (4:0)
25:16 Keberlová hasí nebezpečnou situaci po chybě Feikové Ad.
24:03 Jandáčová se dostala ke střele, natáhla a pak to poslala mimo bránu.
22:31 Ostravské útočnice dobře napadají a ztěžují rozehrávku Lípy.
20:53 Domácí tým hraje v plném počtu.
20:00 Střely v 1. části: 15:4
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:53 Vyloučen hráč #62 Rozálie Janošová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
18:29 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:0
18:29 Po dlouhém čekání na gól se domácí dočkaly dokonce třech.
17:59 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #90 Aneta Feiková, asistoval #7 Nela Golombová (2:0)
17:34 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #23 Nela Blažková, asistoval #62 Rozálie Janošová (1:0)
15:55 Ostrava vyvíjí obrovský tlak na útočné polovině, Červinků je obstřelována ze všech stran.
14:11 Domácí tým hraje v plném počtu.
13:27 Domácí holky se dostaly do šance, finální pokus však míjí bránu.
12:11 Vyloučen hráč #26 Emma Bajgarová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
10:51 Ostrava opět obléhá utočnou polovinu, škoda jen že jim to dnes opravdu nelepí a střely zatím nejsou nic moc.
08:16 Dobré střídání třetí ostravské lajny vedlo k několika zajímavým střelám, avšak ani jedna nekončí za zády Červinků.
06:24 Gajdečková bekhendem poslala míček přímo do rukou gólmanky hostí.
05:28 Feiková Aneta se dostala do nebezpečné pozice, odkud střílí pouze do bloku.
04:23 Hraje se převážně na polovině hostí.
02:46 Kytlicová vyslala dobrou střelu, ale míjí bránu.
01:34 Druhá ostravská lajna kombinuje na útočné polovině.
00:01 Úvodní buly pro Č. Lípu.