Video

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

BLACK ANGELS - Florbal Ústí 9:3
branky: 12. Martin Obuškevič, 15. Jakub Boček, 17. Martin Obuškevič, 20. Jakub Renčín, 33. Filip Neklan, 46. Tomáš Čáslava, 58. Daniel Ludvík, 59. Tomáš Čáslava, 60. Vilém Doležal - 23. Pavel Vlček, 39. Martin Horn, 58. Tomáš Pšenička; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Ondřej Matiášek -3 - Tadeáš Dittrich -9; po třetinách: 4:0, 1:2, 4:1
60:00 Komentář domácích Janeček Tomáš (Trenér): Komentář k utkání asistenta trenéra domácích Black Angels pana Petra Pajera a nejlepšího hráče domacich Daniela Ludvíka: n nhttps://www.youtube.com/watch?v=p_oN_TZ65X8 n n
60:00 Komentář hostů Trčka Vladimír (Trenér): Komentář k utkání trenéra hostí Florbal Ústí pana Vladimíra Trčky a nejlepšího hráče hostí Lukáše Täubera:  n nhttps://m.youtube.com/watch?v=d8Cx2BlbWy8&feature=youtu.be n n
59:45 Domácí ke konci zvýšili obrátky.
59:13 GÓL BLACK ANGELS! 9:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #71 Jakub Boček (9:3)
59:13 J. Boček dostal míček k Doležalovi, který dokázal míček procpat přes Dittricha.
58:22 GÓL BLACK ANGELS! 8:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Tomáš Čáslava, asistoval #9 Marek Fryš (8:3)
58:22 Čáslava před brankou tečoval míček a domácí dávají osmý gól.
57:37 GÓL BLACK ANGELS! 7:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #26 Daniel Ludvík, asistoval #99 Jakub Renčín (7:3)
57:37 Renčín se dostal ke střele a Ludvík dokázal ještě jeho střelu tečovat před brankou.
57:03 GÓL Florbal Ústí! 6:3
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #23 Tomáš Pšenička, asistoval #33 Vít Pavelka (6:3)
56:22 Domácí zatím brání bez problému.
55:22 Vyloučen hráč #16 Vojtěch Novotný družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
55:22 Ostrý zákrok domácích u mantinelu.
53:45 Renčín marně čekal na přihrávku.
52:42 Bořek fauluje u manitenelu protihráče.
51:34 Fryš vystřelil na Dittricha.
50:34 Čáslava ve velké šanci netrefil branku.
48:56 Boček nenašel Viléma před brankou.
47:45 Matiášek po delší době si připisuje zákrok.
46:45 Domácí se snaží utkání dohrát.
45:01 GÓL BLACK ANGELS! 6:2
45:01 Čáslava dokázal na druhý pokus vyzrát na Dittricha.
44:30 Domácí udrželi míček a budo rozehrávat z rohu hřiště.
43:04 Domácí diváci ožívají a snaží se domácí povzbudit ke střelení branky.
42:47 Sattler přihrával spoluhráči. Míček se k němu odrazil zpátky a ve velké šanci minul branku.
40:16 Oba týmy v plném počtu.
39:34 Ústí více svědčí hra ve čtyřech.
38:37 GÓL Florbal Ústí! 5:2
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #95 Martin Horn bez asistence (5:2)
38:37 Horn trefil míčkem Matiáška do ruky. Poté míček doskákal do branky.
38:15 Vyloučen hráč #14 Pavel Vítek družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost
38:15 Vyloučen hráč #26 Daniel Ludvík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
38:15 Ludvík s Vítkem si po vzájemné souboji půjdou schladit hlavy na trestnou lavici.
36:27 Obuškevič tvrdou ránou trefil dřevno.
34:56 Domácí zažehnali požár před svojí brankou.
34:45 Dobrá střela od Ludvíka.
33:34 Domácí zvýšili aktivitu.
32:10 GÓL BLACK ANGELS! 5:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #69 Filip Neklan, asistoval #26 Daniel Ludvík (5:1)
32:10 Neklan si seběhl před branku, kam dostal míček a zakončil do odkryté branky.
31:34 Straka předvedl dobrý blok.
29:34 Domácí se nedokážou dostat do šancích.
28:04 Domácí ztratili míček a Matiášek musel vytáhnout další zákrok.
27:04 Teďka sledujeme hlušší pasáž.
25:23 Matiášek si připisuje další zákrok.
24:54 Domácí se znovu marně pokoušeli dostat k brance.
23:25 Renčín se snažil vrátit domácím čtyřgólové vedení.
22:44 GÓL Florbal Ústí! 4:1
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #67 Pavel Vlček, asistoval #27 Dan Semerád (4:1)
22:44 Hostující z protútoku střílejí první branku.
21:30 Domácí těsně minuli branku.
19:24 GÓL BLACK ANGELS! 4:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #26 Daniel Ludvík (4:0)
19:24 Rozhodčí nařídil standartku na velkém brankovišti. Ludvík nestřílel a nahrál volnému Renčínovi, který trefil odkrytou branku.
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:45 Ježek zkusil baseballové zakončení.
16:57 GÓL BLACK ANGELS! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Martin Obuškevič, asistoval #18 Vilém Doležal (3:0)
16:57 Obuškova střela byla před brankou tečována pod horní víko.
15:04 Další domácí zámek před Dittrichem.
14:06 GÓL BLACK ANGELS! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #71 Jakub Boček, asistoval #7 Matěj Boček (2:0)
14:06 Brácha na bráchu a domácí už vedou o dva góly.
13:54 Doležal podklouzl a bohužel nedokázal zakončit.
12:34 Hostující útok se připomněl hostující obraně.
11:08 GÓL BLACK ANGELS! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Martin Obuškevič, asistoval #71 Jakub Boček (1:0)
11:08 J. Boček přihrával před branku, kam si naběhl Obuškevič a šťestím překonal Dittricha.
10:54 Jiří Strnad skoro překvapil Matiáška. Poté Čáslava v samostatném úniku nevyzrál na Dittricha.
09:54 Domácí v další situaci nevyzráli na Dittricha a ten zatím drží svůj tým.
09:34 První lajna domácích teď zapresovala a získala míček v předbrankovém prostoru. Jakub Boček poté nevyzrál na Dittricha.
08:44 Domácí po delší kombinaci našli Čáslavu v rohu hřiště, který se dostal do střelecké pozice. Bohužel netrefil branku.
07:54 Domácí hráči se snaží najít skulinu v hostující obraně.
05:58 Vlček z bezprostřední blízkosti přestřelil branku.
05:43 Burian invidulání akcí nevyzrál na obranu soupeře.
04:34 Oba týmy se snažili ohrozit z přečíslení.
03:44 Obuškevič ze středu hřiště vystřelil nebezpečně a Dittrich si připsal důležitý zákrok.
02:34 I Matiášek si připisuje zákrok.
02:14 Fryš slabě po zemi jenom do Dittricha.
01:05 Domácí Bleci dokázali vystřelit na Dittrcha.
00:01 První buly vyhráli hostující hráči.
00:00 Dobrý den vážení diváci u online zápisu. Dnešní utkání můžete sledovat na tomhle odkazu: https://www.tvcom.cz/Zapas/Sport-Florbal/Soutez-Pohar-Ceskeho-Florbalu/Pohlavi-Muzi/Sezona-2022-2023/214254-BLACK-ANGELS-Florbal-Usti.htm