2

1

3.

FbC Písek - TJ Znojmo LAUFEN CZ 5:4pn
branky: 3. Dominik Suchan, 5. Šimon Špeta, 5. Ondřej Šareš, 20. Kryštof Čermák, N Dominik Suchan - 2. Dennis Šťastník, 32. Vítek Marušík, 41. Martin Vavřina, 41. Martin Vavřina; rozhodčí: Jana Kubalíková - Jan Ručka; vyloučení: 2:5; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Homola ? - Ondřej Málek ?; po třetinách: 3:1, 1:0, 0:3
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #20 Vilém Frič , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #28 Jindřich Král , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #75 Martin Vavřina , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #31 Dominik Suchan a vstřelil rozhodující gól (5:4).
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ hráč #39 Daniel Málek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Písek hráč #4 Ondřej Šareš a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:47 Vyloučen hráč #75 Martin Vavřina družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za opakované přestupky
41:13 Timeout FbC Písek
40:54 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina bez asistence (4:4)
40:03 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #75 Martin Vavřina, asistoval #39 Daniel Málek (4:3)
38:38 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
31:06 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #16 Vítek Marušík, asistoval #37 Adam Kylián (4:2)
29:53 Vyloučen hráč #26 Matěj Charvát družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:05 Vyloučen hráč #20 Vilém Frič družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře
19:17 GÓL FbC Písek! 4:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #80 Kryštof Čermák, asistoval #66 Tomáš Wagner (4:1)
12:21 Vyloučen hráč #96 Dennis Šťastník družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nesportovní chování
10:37 Vyloučen hráč #21 Matěj Šerák družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
09:34 Vyloučen hráč #99 Štěpán Stegura družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za špatné střídání
06:59 Vyloučen hráč #16 Vítek Marušík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
04:26 GÓL FbC Písek! 3:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #4 Ondřej Šareš bez asistence (3:1)
04:18 GÓL FbC Písek! 2:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #27 Šimon Špeta, asistoval #23 Jakub Hladík (2:1)
02:11 GÓL FbC Písek! 1:1
Branku družstva FbC Písek vstřelil #31 Dominik Suchan bez asistence (1:1)
01:26 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 0:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #96 Dennis Šťastník, asistoval #53 Damian Jelínek (0:1)