2

1

5.

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Fbc Topgal Šternberk 7:6pn
branky: 5. Patrik Vykoupil, 11. Jakub Kocián, 17. Patrik Vykoupil, 22. Patrik Vykoupil, 25. Patrik Vykoupil, 30. Patrik Vykoupil, N Lukáš Holek - 22. Matyáš Zbránek, 28. Karel Gric, 31. Jakub Repa, 39. Jakub Vysloužil, 42. Matyáš Zbránek, 45. Jakub Repa; rozhodčí: Tomáš Olbert - Radim Jílek; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Martin Staněk ? - Marek Eliáš ?; po třetinách: 2:0, 4:2, 0:4
5 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Topgal Šternberk hráč #18 Matyáš Zbránek , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #31 Lukáš Holek a vstřelil rozhodující gól (7:6).
4 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Topgal Šternberk hráč #13 Martin Dostál , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #99 Patrik Vykoupil , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Topgal Šternberk hráč #23 Jakub Repa , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #50 Lukáš Jež , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Topgal Šternberk hráč #18 Matyáš Zbránek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #31 Lukáš Holek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Topgal Šternberk hráč #28 Karel Gric , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hráč #21 Jakub Kocián , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:59 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 6:6
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #23 Jakub Repa bez asistence (6:6)
43:06 Vyloučen hráč #7 Josef Mekyska družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za zdržování hry
41:49 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 6:5
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #18 Matyáš Zbránek, asistoval #78 Jiří Zavadil (6:5)
38:13 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 6:4
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #69 Jakub Vysloužil, asistoval #77 Vojtěch Richter (6:4)
30:23 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 6:3
29:45 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #21 Jakub Kocián (6:2)
27:39 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 5:2
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #28 Karel Gric, asistoval #18 Matyáš Zbránek (5:2)
26:12 Vyloučen hráč #91 Ondřej Chwalek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
24:53 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #22 Adam Javorský (5:1)
21:51 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:1
21:15 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 3:1
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #18 Matyáš Zbránek, asistoval #28 Karel Gric (3:1)
16:27 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #11 David Heczko (3:0)
10:23 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #21 Jakub Kocián, asistoval #31 Lukáš Holek (2:0)
08:28 Vyloučen hráč #85 Filip Neplech družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za hra rukou
05:01 Vyloučen hráč #91 Ondřej Chwalek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení
04:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Patrik Vykoupil, asistoval #93 Michael Wobořil (1:0)