3:5
    Jaromír HALA
    (Čeček)

PANTHERS OTROKOVICE - Zlín Lions 3:5
branky: 6. Tomáš Hovorka, 18. Vladislav Šeďa, 36. Tomáš Hovorka - 2. Adam Nedbálek, 9. Matěj Klímek, 25. Matěj Klímek, 42. Matěj Klímek, 45. Jaromír Hala; rozhodčí: Tomáš Olbert - Radim Jílek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 70; zásahy brankářů: Tadeáš Trenz ? - Matěj Outrata ?; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:2
45:00 Děkujeme za pozornost u dnešního čtení a budeme se se Šimon těšit příště.
44:56 Hosté se trefují do prázdnéa zápas rozhodují.
44:49 GÓL Zlín Lions! 3:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #73 Jaromír Hala, asistoval #15 Václav Čeček (3:5)
44:49 Vyloučen hráč #22 Vladislav Šeďa družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za nesportovní chování
43:56 Timeout PANTHERS OTROKOVICE
43:56 Domácí to zkouší v šesti.
43:50 Šeďa trefil pouze golmana.
41:16 GÓL Zlín Lions! 3:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #12 Matěj Klímek bez asistence (3:4)
41:16 Klímek kompletuje hattrick a hosté opět vedou.
39:50 Novák si prohodil Klímka, ten ho následně fauloval.Domácí ze standartky vychytal golman hostí.
38:23 Kresta pálil pouze do bloku, od spoluhráčů za to na střídačce úplně pochválen nebyl.
37:25 Šeďa to zkusil z dálky - bránu netrefil.
35:49 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 3:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #14 Tomáš Hovorka, asistoval #22 Vladislav Šeďa (3:3)
35:49 Hovorka přidává další branku, opět 20 let. O pár sekund později si další skvělý zákrok připisuje domácí golman.
35:08 Oba týmy teď nevyužily velké brankové příležitosti.
34:28 Hosté v této třetině pálí jednu šanci za druhou.
33:27 3. třetina je trochu ospalá.
31:31 Šeďa udělal chybu v rozehrávce, Trenz ale domácí podržel.
30:01 Zatím je zápas velice vyrovnaný, 3. třetina bude zajímavá.
28:49 Trenz trefil výborně výhoz, Šeďa s Hovorkou ale nepředvedli úplně nejlepší zakončení.
27:20 Filip - jednoručka - Šimek to pět zkoušel jednou rukou, bohužel bez úspěchu.
24:11 GÓL Zlín Lions! 2:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #12 Matěj Klímek, asistoval #32 Matěj Tkadlec (2:3)
24:11 Šimek si dlouho neposeděl. Klímek se trefuje hned ze standartky - špatně postavená zeď.
24:09 Vyloučen hráč #41 Filip Šimek družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
22:25 Domácí jsou před vlastní kasou málo důrazní. Kdybychom tam byli my (Vojta Trenz a Šimon Očadlík), tak by už všichni leželi na zemi.
20:53 Střela hostů končí v bloku Šmída.
19:44 Trenz si připisuje další zákrok. Dneska se asi dobře vyspal a lepí mu to..
17:38 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 2:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #22 Vladislav Šeďa, asistoval #14 Tomáš Hovorka (2:2)
17:38 Máme opět vyrovnáno! Šeďa se trefuje střelou ze vzduchu na 20 let.
16:53 Hittl na poslední chvíli hasil ve velkém brankovišti.
16:06 Domácí udělali v rozehrávce několik chyb, ale Zlín je nedokázal potrestat.
15:01 Buly do druhé třetiny opět pro hosty.
14:54 Trenz zlikvidoval nebezpečnou šanci hostí.
13:03 Novák spálil ve velkém brankovišti obrovskou šanci.
12:53 Hittlova nebezpečná střela pouze do masky golmana.
11:11 Hostující Kresta ze středu zakončit nedokázal.
09:59 Trenér domácích malina se dožadoval vyloučení, rozhodčí ovšem zůstávají klidní.
09:13 Střílená nahrávka Šimka adresáta nenašla.
08:29 GÓL Zlín Lions! 1:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #12 Matěj Klímek, asistoval #24 Patrik Kresta (1:2)
08:29 Hosté si berou zpět vedení.
06:30 Po divoké pasáži domácí hru uklidnili.
05:18 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 1:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #14 Tomáš Hovorka, asistoval #32 Adam Hittl (1:1)
05:18 Hovorka se vymotal z poza brány a zasunul k tyčce a je vyrovnáno.
04:18 Šmíd to po rozehrávce z rohu zkoušel bekhendem, ale golman hostí střelu zlikvidoval.
03:35 Hra se přelévá ze strany na stranu.
01:31 GÓL Zlín Lions! 0:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #80 Adam Nedbálek bez asistence (0:1)
01:31 Zlín využívá nepřesnosti v rozehrávce domácích a ujímají se vedení.
00:53 Nahození domácích skončilo od Zlína za mantinelem.
00:00 Úvodní buly zápasu du útoku pro Zlín.