5:13
    Martin HRIŠKO
    (Babík)

Florbal Vsetín - 1. SC TEMPISH Vítkovice 5:13
branky: 3. Šimon Horák, 18. Kryštof Poruba, 26. Jan Legát, 29. Jan Legát, 43. Martin Kovář - 5. Tomáš Rucki, 8. Jakub Rohel, 8. Jan Drozd, 11. Jan Drozd, 11. Jan Sitora, 13. Jan Sitora, 22. Václav Babík, 23. Tomáš Vlček, 26. Jan Drozd, 27. Václav Babík, 30. Ondřej Šimík, 36. Erik Tomaško, 45. Martin Hriško; rozhodčí: Radek Vybíhal - Ondřej Keberle; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Ondřej Hudek ?, Ondřej Mikeš ? - Filip Karas ?, Samuel Altmann ?; po třetinách: 1:6, 3:5, 1:2
44:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Martin Hriško, asistoval #66 Václav Babík (5:13)
42:33 GÓL Florbal Vsetín! 5:12
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Martin Kovář, asistoval #33 Adam Pavlačka (5:12)
35:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Erik Tomaško, asistoval #66 Václav Babík (4:12)
30:00 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Samuel Altmann družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice
29:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #45 Ondřej Šimík, asistoval #11 Jan Drozd (4:11)
28:55 GÓL Florbal Vsetín! 4:10
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #23 Jan Legát, asistoval #11 Radim Hnaníček (4:10)
26:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #45 Ondřej Šimík (3:10)
25:23 GÓL Florbal Vsetín! 3:9
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #23 Jan Legát, asistoval #16 Martin Kovář (3:9)
25:11 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Jan Drozd, asistoval #86 Martin Hriško (2:9)
22:51 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #49 Tomáš Vlček, asistoval #27 Jan Sitora (2:8)
21:50 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 Václav Babík, asistoval #11 Jan Drozd (2:7)
17:54 GÓL Florbal Vsetín! 2:6
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #15 Kryštof Poruba, asistoval #16 Martin Kovář (2:6)
16:46 Vyloučen hráč #27 Jan Sitora družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #88 Ondřej Mikeš družstva Florbal Vsetín
12:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Jan Sitora, asistoval #33 Jakub Rohel (1:6)
10:43 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
10:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Jan Sitora z trestného střílení (1:5)
10:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Jan Drozd, asistoval #7 Erik Tomaško (1:4)
09:49 Vyloučen hráč #88 Štěpán Kowalik družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
07:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #11 Jan Drozd, asistoval #45 Ondřej Šimík (1:3)
07:36 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Jakub Rohel, asistoval #36 Tomáš Rucki (1:2)
04:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #36 Tomáš Rucki, asistoval #88 Štěpán Kowalik (1:1)
02:54 GÓL Florbal Vsetín! 1:0
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #54 Šimon Horák, asistoval #15 Kryštof Poruba (1:0)