• 43 42:42
    11:2
    (Babík)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Torpedo Havířov 11:2
branky: 5. Tomáš Rucki, 7. Jan Sitora, 9. Vít Lestyan, 12. Vít Lestyan, 15. Matěj Šmerda, 19. Matěj Šmerda, 21. Samuel Alter, 35. Jan Sitora, 39. Tomáš Vlček, 41. Vít Lestyan, 43. Samuel Alter - 14. Vojtěch Mrowiec, 20. Dominik Ryška; rozhodčí: Radek Vybíhal - Tomáš Ryba; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Adam Strážnický ? - Vojtěch Kolkop ?; po třetinách: 5:1, 2:1, 4:0
42:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 11:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Samuel Alter, asistoval #66 Václav Babík (11:2)
40:52 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Vít Lestyan bez asistence (10:2)
38:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #49 Tomáš Vlček, asistoval #14 Filip Peterek (9:2)
34:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Jan Sitora, asistoval #75 Vít Lestyan (8:2)
26:57 Vyloučen hráč #33 Jakub Rohel družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
20:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Samuel Alter, asistoval #91 Nikolas Vizváry (7:2)
19:54 GÓL Torpedo Havířov! 6:2
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #43 Dominik Ryška, asistoval #14 Ondřej Martinček (6:2)
18:53 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Matěj Šmerda, asistoval #66 Václav Babík (6:1)
18:33 Vyloučen hráč #10 Ondřej Waliczek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za opakované přestupky
14:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Matěj Šmerda, asistoval #27 Jan Sitora (5:1)
13:49 GÓL Torpedo Havířov! 4:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #55 Vojtěch Mrowiec, asistoval #25 Patrik Tichý (4:1)
13:16 Vyloučen hráč #43 Dominik Ryška družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost
13:16 Vyloučen hráč #66 Václav Babík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
11:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Vít Lestyan, asistoval #20 Jan Bura (4:0)
08:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Vít Lestyan, asistoval #27 Jan Sitora (3:0)
06:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
04:40 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #36 Tomáš Rucki, asistoval #27 Jan Sitora (1:0)