2:6
    Vojtěch VANÍČEK
    ()

Asper Šumperk - 1. SFK Havířov 2:6
branky: 10. Matyáš Valenta, 45. Vojtěch Vaníček - 9. Vojtěch Sasin, 13. Samuel Vraník, 16. Alex Foltyn, 20. Alex Foltyn, 35. Adam Chlebík, 41. Alex Foltyn; rozhodčí: Petr Holan - David Eliáš Lipenský; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Kubíček ? - Robert Grim ?; po třetinách: 1:2, 0:2, 1:2
44:51 GÓL Asper Šumperk! 2:6
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #8 Vojtěch Vaníček bez asistence (2:6)
42:56 Vyloučen hráč #44 Jan Jarmar družstva Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost
40:35 GÓL 1. SFK Havířov! 1:6
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #7 Alex Foltyn z trestného střílení (1:6)
35:28 Černohousovi přeskočil míček přes čepel před prázdnou bránou
34:20 GÓL 1. SFK Havířov! 1:5
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #84 Adam Chlebík, asistoval #90 Vojtěch Sasin (1:5)
33:20 Majda zkusil zátah od modré avšak brankář Havířova v pozoru
32:02 Domácí zatím kontrolují míček na vlastní polovině
29:00 Poslední minuta druhého dějství.
26:10 Krásný náběh Černohouse, kterého našel Jarmar, bohužel domácí nejzkušenější hráč v zakončení nebyl úspěšný.
24:20 Faul v rohu domácích, hostující trenér střídá své formace a na hřišti je znovu elitní havířovská formace.
23:25 Hra bez větších šancí, více ze hry ale má Havířov.
19:56 GÓL 1. SFK Havířov! 1:4
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #7 Alex Foltyn, asistoval #84 Adam Chlebík (1:4)
19:56 Nedáš dostaneš - 1:4
19:30 Domácí teď krásně vykombinovali svého soupeře, dokonce se zdálo, že po teči Valenty míček už míří za brankáře, ale další zásah hokjekou - tentokrát v podání Vojty Vaníčka - znamená, že míček za brankovou čárou neskončil.
19:00 Obrázek hry se příliš nemění. Hosté jsou nyní poměrně dominantní a nepouští domácí hráče k žádné větší akci.
15:30 GÓL 1. SFK Havířov! 1:3
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #7 Alex Foltyn, asistoval #10 Šimon Jandák (1:3)
15:30 Vysoká škola florbalu. Jandák našel krosem před brankou zcela volného Foltýna, který krásnou tečí změnil směr míčku, který se otřel o břevno a zapadl za bezmocného Kubíčka. Další nedůraz domácích před vlastním brankovištěm.
15:00 Máme za sebou prvních 15 minut souboje mezi Šumperkem a Havířovem. Domácí se snaží, hosté jsou ale zejména v předbrankovém velmi nebezpěčení. Zápas je ale jednoznačně nadále otevřený a uvidíme, jakým způsobem se bude vyvíjet v následujícíh minutách.
12:15 Domácí inkasovaná branka evidentně zaskočila, hosté teď v obrovské tutovce selhali.
12:00 GÓL 1. SFK Havířov! 1:2
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #17 Samuel Vraník, asistoval #9 Lukáš Galla (1:2)
12:00 Nedůraz před brankou hosté trestají a znovu vedou.
11:15 První šumperská formace se kombinačně neprosadila, a tak je teď na tahu opět havířovské SFK.
09:59 GÓL Asper Šumperk! 1:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #38 Matyáš Valenta, asistoval #62 Filip Černohous (1:1)
09:59 Černohousovi teď sjela zamýšlená střela, ke štěstí domácích ale tato rána zamířila k neobsazenému Valentovi, pro něhož už nebyl příliš velký problém skóre tohoto duelu dorovnat.
09:35 Galla našel vpravo volného Kuše, ten pak ranou z první orazítkoval brankovou konstrukci.
09:00 Hosté kombinují na své polovině, domácí dnes vysoko napadat nebudou.
08:21 GÓL 1. SFK Havířov! 0:1
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #90 Vojtěch Sasin, asistoval #34 Samuel Strakoš (0:1)
08:21 Sasin dostal míček na pravém mantinelu, dokázal se uvolnit v souboji jeden na jednoho a neomylně zamířil do pravého horního rohu. Pěkná branka.
07:21 Klučka dostal míček na střed od Holého, měl dostatek času k zakončení, nicméně branku netrefil.
06:41 Z rychle rozehrané standardky další střela, tentokrát mimo.
06:38 Kubíček kryje další zakončení hostí.
06:26 Rychlá rozehrávka hostí zakončená zblokovanou střelou.
06:16 Foltýnova střela zleva zamířila mimo.
04:50 Po pěkné kombinaci v zakončení Černohous, zeď ze dvou hráčů však nedovolila, aby střela ohrozila branku SFK.
03:30 Z levé strany na Kubíčka nabíhal v dobré pozici Sasin, ten ale mířil pouze doprostřed branky.
02:40 Další tutovka Černohouse po krosu od Jarmara. Domácí snad tyto šance nebudou mrzet.
02:25 První formace Šumperka teď Havířov zatlačila, Černohous ale prováhal ideální moment k zakončení.
01:55 Jarmar rychlým návratem získal míček a domácí uklidňují hru.
01:00 Pvní minuta ve režii hostujícíh favorita, skrumáž před brankou domácího Vojty Kubíčka brankou neskončila.