4:7
    Matěj PEZDA
    (Mrowiec)

FbK Orlicko-Třebovsko A - Torpedo Havířov 4:7
branky: 8. Jakub Šmíd, 22. Tomáš Vaňous, 40. Jakub Dušek, 43. Jakub Dušek - 12. Vojtěch Mrowiec, 13. Vojtěch Mrowiec, 16. Vojtěch Mrowiec, 20. Jan Kocurek, 23. Vojtěch Mrowiec, 31. Matyáš Pawlas, 45. Matěj Pezda; rozhodčí: Martin Halousek - Lukáš Drahný; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Dominik Šlesinger 14 - Vojtěch Kolkop 29; po třetinách: 1:2, 1:3, 2:2
45:00 Střely ve 3. části: 14:4
44:02 GÓL Torpedo Havířov! 4:7
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #73 Vojtěch Mrowiec (4:7)
42:07 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 4:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jakub Dušek, asistoval #6 Jakub Hlaváček (4:6)
41:27 Vyloučen hráč #73 Vojtěch Mrowiec družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:30 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 3:6
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jakub Dušek, asistoval #77 Tomáš Vaňous (3:6)
38:27 Domácím se nedaří prostřelit gólmana Havířova.
35:06 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko A
30:30 GÓL Torpedo Havířov! 2:6
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #33 Matyáš Pawlas, asistoval #43 Dominik Ryška (2:6)
30:00 Střely ve 2. části: 13:10
22:26 GÓL Torpedo Havířov! 2:5
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Vojtěch Mrowiec, asistoval #33 Matyáš Pawlas (2:5)
21:54 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 2:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #77 Tomáš Vaňous, asistoval #50 Adam Borovička (2:4)
19:11 GÓL Torpedo Havířov! 1:4
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #15 Jan Kocurek, asistoval #14 Ondřej Martinček (1:4)
17:22 Krásné fair-play gesto od Tomáše Vaňouse.
15:28 GÓL Torpedo Havířov! 1:3
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Vojtěch Mrowiec, asistoval #19 Matěj Pezda (1:3)
15:00 Střely v 1. části: 6:6
12:39 GÓL Torpedo Havířov! 1:2
11:20 GÓL Torpedo Havířov! 1:1
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Vojtěch Mrowiec z trestného střílení (1:1)
11:20 Sporný moment rozhodčí vyhodnotili jako nájezd což se nelíbilo domácím trenérům.
07:20 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 1:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #28 Matyáš Kvapil (1:0)