2
  • 43 42:05
    Ostrava

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FbK Orlicko-Třebovsko A 6:4
branky: 13. František Skořupa, 14. František Skořupa, 17. Jakub Tomášek, 22. Sebastien Mikulec, 32. František Skořupa, 36. František Skořupa - 7. Matyáš Kvapil, 11. Daniel Viščák, 23. Jakub Dušek, 39. Matyáš Kvapil; rozhodčí: Martin Halousek - Lukáš Drahný; vyloučení: 4:2; využití: 2:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Adam Procházka 16 - Štěpán Rozlívka 8, Dominik Šlesinger 3; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:1
45:00 Střely ve 3. části: 6:5
42:05 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
42:05 Vyloučen hráč #12 Sebastien Mikulec družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
38:46 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 6:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #9 Jakub Dušek (6:4)
35:20 Nový brankář OT Dominik Šlesinger se tak hodně tešil do brány, až si z toho zapomněl vestu a musel si ji nasazovat za hry, naštěstí na něj žádná střela neletěla.
35:19 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #48 František Skořupa, asistoval #31 Lukáš Holek (6:3)
35:19 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Dominik Šlesinger družstva FbK Orlicko-Třebovsko A
31:54 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #48 František Skořupa, asistoval #8 Jakub Kocián (5:3)
30:34 Vyloučen hráč #25 Jakub Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 2:6
22:48 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 4:3
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jakub Dušek, asistoval #25 Jakub Šmíd (4:3)
22:48 Lukáš Holek se nestihl na trestné ani ohřát a hned se mohl vrátit. Dvojice Jakubů (Dušek a Šmíd) proměňují přesilovku během patnácti sekund.
22:33 Vyloučen hráč #31 Lukáš Holek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
21:15 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko A
21:15 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Sebastien Mikulec, asistoval #31 Lukáš Holek (4:2)
16:18 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #25 Jakub Tomášek, asistoval #71 Lukáš Jež (3:2)
16:18 Ostrava se poprvé dostává do vedení a to při vlastním oslabení.
15:14 Vyloučen hráč #53 Daniel Válek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 9:9
13:34 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:2
12:34 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #48 František Skořupa, asistoval #12 Sebastien Mikulec (1:2)
12:01 Vyloučen hráč #50 Adam Borovička družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za vysoká florbalka
11:18 Vyloučen hráč #88 Filip Kuneš družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
10:28 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 0:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #60 Daniel Viščák, asistoval #21 Jonáš Ludvíček (0:2)
10:28 Daniel Viščák krásnou otočkou zvyšuje na 0:2
06:13 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 0:1
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #50 Adam Borovička (0:1)