45
  • 45 44:53
    Otrokovice

FbK Orlicko-Třebovsko A - PANTHERS OTROKOVICE 6:5
branky: 4. Matěj Lána, 13. Jakub Šmíd, 19. Sebastian Filip, 20. Tomáš Vaňous, 36. Matyáš Kvapil, 40. Matyáš Kvapil - 25. Jiří Kokeš, 26. Tomáš Hovorka, 38. Filip Šimek, 38. Filip Kotačka, 39. Tomáš Hovorka; rozhodčí: Martin Řehák - Ondřej Jiránek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Dominik Šlesinger 11 - Tadeáš Trenz 15; po třetinách: 2:0, 2:2, 2:3
45:00 Střely ve 3. části: 8:6
44:53 Timeout PANTHERS OTROKOVICE
42:04 Střela Aleše Kulhavého těsně míjí branku.
39:55 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 6:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #50 Adam Borovička (6:5)
39:55 Matyáš Kvapil vrácí vedení domácím.
38:57 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 5:5
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #21 Tomáš Hovorka, asistoval #41 Filip Šimek (5:5)
37:16 Timeout FbK Orlicko-Třebovsko A
37:16 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 5:4
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 Filip Kotačka, asistoval #46 Lukáš Otépka (5:4)
37:09 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 5:3
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #41 Filip Šimek, asistoval #27 Adam Staš (5:3)
35:27 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 5:2
35:27 Tak tohle bya nádhera od Matyáše Kvapila !!
31:15 Vyloučen hráč #68 Jindřich Bobák družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za špatné střídání
31:15 Je tu první vyloučení dnešního utkání.
30:00 Střely ve 2. části: 8:7
25:17 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 4:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #21 Tomáš Hovorka, asistoval #2 Dominik Tomeček (4:2)
24:38 GÓL PANTHERS OTROKOVICE! 4:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #42 Jiří Kokeš, asistoval #88 Filip Kotačka (4:1)
19:22 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 4:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #77 Tomáš Vaňous, asistoval #69 Tomáš Vopařil (4:0)
18:57 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 3:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #36 Sebastian Filip, asistoval #60 Daniel Viščák (3:0)
18:57 OT trestá chyby Otrkovic a zvyšuje skóre na  3:0
17:36 Brankář domácích Šlesinger teď dvakrát zachránil domácí hráče neskutečnými zákroky.
15:55 Skvělý zákrok brankáře hostů.
15:40 Zazvonilo břevno Otrokovické branky.
15:00 Střely v 1. části: 5:3
12:39 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 2:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #50 Adam Borovička (2:0)
12:39 Adam Borovička krásně našel Jakuba Šmída na ose a ten nekompromisně zakončil.
11:22 OT lepším týmem dopředu i dozadu.
06:18 Šance na obou stranách.
03:30 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 1:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #57 Matěj Lána bez asistence (1:0)
03:00 Hra je zatím ve velmi vysokém tempu.