2

0

2.

Zlín Lions - FBS Olomouc 4:3pn
branky: 17. Patrik Kresta, 26. Michael Dudek, 26. Adam Nedbálek, N Matěj Klímek - 2. Samuel Strašil, 5. Jan Spurný, 30. Matěj Romanovský; rozhodčí: Václav Killar - Zdeněk Cholek; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Drábek 12 - Šimon Vrána 35; po třetinách: 0:2, 3:1, 0:0
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBS Olomouc hráč #44 Martin Daniš , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč #15 Václav Čeček a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBS Olomouc hráč #14 Marek Opluštil , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Zlín Lions hráč #12 Matěj Klímek a vstřelil rozhodující gól (4:3).
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 16:6
43:51 Vyloučen hráč #72 Filip Kutil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
30:00 Střely ve 2. části: 10:5
29:21 GÓL FBS Olomouc! 3:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Matěj Romanovský, asistoval #48 Robin Večeřa (3:3)
25:38 GÓL Zlín Lions! 3:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #80 Adam Nedbálek, asistoval #30 Jaromír Hala (3:2)
25:27 GÓL Zlín Lions! 2:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #50 Michael Dudek, asistoval #32 Matěj Tkadlec (2:2)
19:11 Vyloučen hráč #37 Lukáš Krejčí družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost
16:26 GÓL Zlín Lions! 1:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #24 Patrik Kresta, asistoval #15 Václav Čeček (1:2)
15:00 Střely v 1. části: 12:4
09:47 Vyloučen hráč #32 Matěj Tkadlec družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování florbalky
04:41 GÓL FBS Olomouc! 0:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #42 Jan Spurný, asistoval #12 Samuel Strašil (0:2)
01:44 GÓL FBS Olomouc! 0:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Samuel Strašil bez asistence (0:1)