• 45 44:51
    2:6
    (Tkadlec)

Fbc Topgal Šternberk - Zlín Lions 2:6
branky: 35. Tomáš Mekyska, 36. Vojtěch Richter - 19. Jakub Pavel, 24. Michael Dudek, 36. Matěj Tkadlec, 43. Martin Macharáček, 43. Patrik Kresta, 45. Martin Macharáček; rozhodčí: Václav Killar - Zdeněk Cholek; vyloučení: 1 + Jakub Repa 4 + TDKU:3; využití: 1:1; diváků: 27; zásahy brankářů: Petr Dub ? - Matěj Outrata ?; po třetinách: 0:0, 0:2, 2:4
44:51 GÓL Zlín Lions! 2:6
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #3 Martin Macharáček, asistoval #32 Matěj Tkadlec (2:6)
44:41 Vyloučen hráč #23 Jakub Repa družstva Fbc Topgal Šternberk do konce utkání
44:41 Vyloučen hráč #23 Jakub Repa družstva Fbc Topgal Šternberk na 2+2 minuty za hrubost
43:43 Vyloučen hráč #54 Michael Dudek družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
42:47 GÓL Zlín Lions! 2:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #24 Patrik Kresta bez asistence (2:5)
42:29 GÓL Zlín Lions! 2:4
35:35 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 2:3
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #71 Vojtěch Richter, asistoval #87 Břetislav Obšil (2:3)
35:05 GÓL Zlín Lions! 1:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #32 Matěj Tkadlec, asistoval #80 Adam Nedbálek (1:3)
35:00 Vyloučen hráč #54 Michael Dudek družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:40 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 1:2
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #44 Tomáš Mekyska bez asistence (1:2)
27:13 Vyloučen hráč #44 Tomáš Mekyska družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za hrubost
23:09 GÓL Zlín Lions! 0:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #54 Michael Dudek bez asistence (0:2)
19:32 Vyloučen hráč #71 Jakub Kurtin družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
18:44 GÓL Zlín Lions! 0:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #9 Jakub Pavel, asistoval #24 Patrik Kresta (0:1)
13:32 Trestné střílení družstva Zlín Lions neproměnil #3 Martin Macharáček.