2

3

6.

1. SC TEMPISH Vítkovice - Asper Šumperk 3:4pn
branky: 9. Erik Tomaško, 27. Jan Bura, 44. Sebastián Hachlica - 14. Jan Jarmar, 23. Matyáš Valenta, 44. Matyáš Valenta, N Filip Černohous; rozhodčí: Radek Vybíhal - Ondřej Lepík; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Adam Strážnický ? - Vojtěch Kubíček ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:1
6 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #20 Jan Bura , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Asper Šumperk hráč #62 Filip Černohous a vstřelil rozhodující gól (3:4).
5 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #20 Jan Bura a vstřelil gól.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Asper Šumperk hráč #44 Jan Jarmar a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #66 Václav Babík , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Asper Šumperk hráč #62 Filip Černohous , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #66 Václav Babík a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Asper Šumperk hráč #62 Filip Černohous a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Asper Šumperk hráč #38 Matyáš Valenta , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč #27 Jan Sitora , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Asper Šumperk hráč #99 Matěj Šíma , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:35 GÓL Asper Šumperk! 3:3
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #38 Matyáš Valenta, asistoval #44 Jan Jarmar (3:3)
43:17 Timeout Asper Šumperk
43:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Sebastián Hachlica, asistoval #20 Jan Bura (3:2)
26:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jan Bura, asistoval #7 Erik Tomaško (2:2)
22:51 GÓL Asper Šumperk! 1:2
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #38 Matyáš Valenta, asistoval #8 Vojtěch Vaníček (1:2)
14:41 Vyloučen hráč #8 Vojtěch Vaníček družstva Asper Šumperk na 2 minuty za sekání
13:07 GÓL Asper Šumperk! 1:1
Branku družstva Asper Šumperk vstřelil #44 Jan Jarmar, asistoval #38 Matyáš Valenta (1:1)
08:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Erik Tomaško, asistoval #66 Václav Babík (1:0)
07:11 Vyloučen hráč #54 Martin Majda družstva Asper Šumperk na 2 minuty za špatné střídání