Klára ARMSTARKOVÁ

Tento přenos lze sledovat pouze na webu vysílatele.

Přejít na přenos

Florbal Chomutov - TJ Sokol Královské Vinohrady 1:7
branky: 46. Adriana Hýsková - 3. Angelika Bližňáková, 15. Nikola Trnková, 21. Natálie Jirková, 33. Aneta Nigrinová, 50. Adéla Haaszová, 51. Natálie Jirková, 51. Eliška Reischlová; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 156; zásahy brankářů: Lucie Brandejská 22 - Nicol Götzová 9; po třetinách: 0:2, 0:2, 1:3
60:00 Střely ve 3. části: 4:9
59:00 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:06 Domácí tým hraje v plném počtu.
56:06 Vyloučen hráč #31 Klára Armstarková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování florbalky
55:56 Zápas se už jenom pomalu dohrává.
51:43 Bližňáková nedokázala trefit letící míček do branky a stav utkání zůstává na stavu 7:1 pro SKV.
50:33 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #17 Aneta Kalivodová (1:7)
50:08 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Natálie Jirková, asistoval #77 Adéla Skalická (1:6)
49:34 Špatná rozehrávka na straně Chomutova,ale situaci uklidnila brankářka Brandejská.
49:03 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #24 Adéla Haaszová bez asistence (1:5)
47:15 Hráčky Chomutova ve třetí třetině podávají skvělý výkon a mají spoustu šancí na snižení stavu utkaní.
45:01 GÓL Florbal Chomutov! 1:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #11 Adriana Hýsková, asistoval #12 Natálie Königová (1:4)
45:01 Konigová našla před brankou Hýskovou, která měla dost času na střelu a snižuje stav utkání na 1:4.
43:17 Hýsková šla do protiútoku s Pilíkovou, ale vyloženou šanci nedokázala Pilíková proměnit ve vstřelenou branku.
41:17 Trnková nahrávala před branku Chomutov, ale tam žádná z hráček SKV nebyla připravena.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny pro Chomutov.
40:00 Střely ve 2. části: 2:9
39:20 Fojtíková zkusila vystřelit, ale její střela minula cíl.
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:37 Malecká dokázala uniknout hráčkám SKV, ale míček ji na konci akce ujel.
34:30 Míček skákal po brankové čáře, ale hráčky SKV nedokázali míček doklepnout do branky.
32:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #11 Aneta Nigrinová, asistoval #32 Nikola Trnková (0:4)
30:46 Skvělé fotbalová umění předvedla Eliška Šidlochová.
29:59 Bližňáková se skvěle dokázala vykličkovat ze sevření protihráček a drží svůj tým na útočné polovině.
24:54 Tereza Suková dlouho kombinovala s míčkem v rohu hřiště na útočné polovině, ale nakonec jí byl míček čistě odebrán.
22:32 Trnková v úniku, ale Brandejská byla připravena a vyráží její střelu ramenem.
21:35 Vyloučen hráč #11 Aneta Nigrinová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za blokování florbalky
21:34 První vyloučení na straně SKV.
21:02 Velký závar před brankou Chomutova, ale hráčky SKV nedokázali dotlačit míček do branky.
20:28 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Natálie Jirková, asistoval #16 Běla Novotná (0:3)
20:00 Střely v 1. části: 4:11
18:27 Reischlová šla sama na brankářku Brandejskou, ale trefila pouze její hrudník.
16:46 Suková nedokázala zpracovat těžkou přihrávku, ale vybojovala faul na útočné polovině.
14:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Nikola Trnková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (0:2)
14:25 Přesilovka hned ze standartky využita a hosté vedou 2:0.
14:24 Vyloučen hráč #8 Barbora Vaňková družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání
14:03 Morová zblokovala další šanci týmu SKV.
09:49 Tým z Vinohrad má spoustu šancí, ale ne a ne trefit branku.
08:59 Bližňáková střílela z velmi těžké pozice a branku vůbec netrefila.
06:55 Hýsková se dokázala protlačit přes dvě hráčky, ale k zakončení se nedostala.
04:55 Tentokrát dobrá rozehrávka od chomutovských hráček přes střed hřiště a vznikla z toho docela slibná šance.
04:16 Velice dobrý presink SKV a Chomutov neví jak má rozehrát.
03:08 Brandejská dokázala vyrazit prudkou střelu Skalické.
02:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #26 Angelika Bližňáková, asistoval #96 Anežka Dobisíková (0:1)
01:43 Favoritem dnešního utkání je bezesporu tým SKV, ale uvidíme co chomutovské holky dnes na hřišti předvedou.
01:00 Simona Mock ukludňuje hru a Chomutov je poprvé na míčku.
00:29 Nigrinová dvakrát v šanci, ale ani jednou netrefila branku.
00:01 Úvodní buly pro SKV.