• 59 58:56
    8:4
    (Bartschová)

SK BIVOJKY LITVÍNOV - ACEMA Sparta Praha 8:4
branky: 1. Laura Vytrhlíková, 13. Laura Vytrhlíková, 19. Sára Bartschová, 23. Nela Havlínová, 24. Tereza Šalátová, 26. Lucie Kopýtková, 52. Tereza Šalátová, 59. Aneta Weissová - 20. Kateřina Vránová, 25. Lucie Zemanová, 45. Berenika Vrzalová, 57. Stela Lukovská; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 90; zásahy brankářů: Tereza Kalousová 29 - Magdaléna Valentová 26; po třetinách: 3:1, 3:1, 2:2
60:00 Komentář hostů Kozlík Tomáš (Trenér): Na to, jakou kvalitu v týmu máme, tak jsme dnes podali velmi tristní výkon. Nicméně jsem přesvědčený o tom, že to bude pro nás probuzení a takový výkon se již nebude opakovat. Gratuluji soupeři k výhře.
60:00 Komentář domácích Šalát Petr (Trenér): V tomto zápase se zúročila dřina, která nás provázela celou letní přípravou. Holky výborně plnily instrukce po celé trvání utkání. Pár změn v týmu vytvořily úspěšný závěr tohoto zápasu, který jsme měly po celou dobu pod kontrolou. Samozřejmě nějaké chyby evidujeme a budeme se snažit na nich do příště zapracovat. Soupeřkám děkujeme za bojovné utkání a přejeme šťastnou cestu domu.
60:00 Střely ve 3. části: 11:14
58:56 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 8:4
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #7 Aneta Weissová, asistoval #95 Sára Bartschová (8:4)
58:56 Weissová nádhernou střelou potvrzuje výhru domácích.
57:40 Hosté hrajíé bez brankáře.
56:23 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #89 Stela Lukovská bez asistence (7:4)
55:41 Vyloučen hráč #21 Jitka Tóthová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost
54:34 Timeout SK BIVOJKY LITVÍNOV
54:00 Centr Bivojek končí zmatkem před bránou.
51:34 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 7:3
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #78 Tereza Šalátová bez asistence (7:3)
51:34 Výběh Šalátové sklízí veliký úspěch.
49:28 Hostující začínají hrát tvrdou hru.
48:30 Samostatný únik Vytrhlíkové končí vedle brány.
47:00 Hra přerušena z důvodu cizího míčku na hřišti.
45:37 Weissová oplácí tvrdý hit protihráčce.
44:52 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #37 Berenika Vrzalová bez asistence (6:3)
44:52 Sólová akce hostujících skončila v brance.
44:29 Trestné střílení družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV neproměnil #21 Jitka Tóthová.
44:29 Potyčkou před bránou si Bivojky vynutili trestné střílení.
40:01 Domácí tým opět vyhrává buly.
40:00 Střely ve 2. části: 13:10
39:59 Druhá třetina byla opět pod taktovkou Bivojek.
37:03 Domácí hrají v plném počtu.
35:03 Vyloučen hráč #7 Aneta Weissová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
34:08 Kalousová dnes předvádí parádní výkon.
31:00 Weissová padá přes mantinel po tvrdé srážce.
29:23 Zápas nabírá nečekané tempo oproti první třetině.
25:09 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 6:2
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #6 Lucie Kopýtková, asistoval #11 Veronika Kundertová (6:2)
25:09 Rychlá odpověď na inkasovyný gól od Bivojek.
24:05 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #67 Lucie Zemanová bez asistence (5:2)
24:05 Hostující tým nasadil rychlejší tempo a proměňuje střelu.
23:44 Timeout ACEMA Sparta Praha
23:44 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 5:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #78 Tereza Šalátová, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (5:1)
23:44 Volná hráčka před brankou hostujících využila šanci.
22:59 Krásnou střelou z půlky hřiště Bivojky navyšují své vedení.
22:25 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 4:1
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #10 Nela Havlínová, asistoval #11 Veronika Kundertová (4:1)
20:58 Hra přerušena. Zdravotník na hřišti.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrávají Bivojky.
20:00 Střely v 1. části: 10:9
19:59 První třetina je pod taktovkou domácích Bivojek, které odchází do šatny s vedením 3:1.
19:28 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #88 Kateřina Vránová, asistoval #52 Denisa Vajdlová (3:1)
19:28 Po chaotickém souboji před domácí brankou padl gól.
18:16 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 3:0
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #95 Sára Bartschová, asistoval #7 Aneta Weissová (3:0)
18:16 Další povedená ofensíva ze strany Bivojek.
15:18 Hostujícím se nedaří prosadit.
12:07 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 2:0
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková bez asistence (2:0)
12:07 Vytrhlíkové se povedl samostatný únik, který nakonec skončil v brance.
09:38 Brankářka domácích zatím odvádí skvělý výkon.
06:37 Ofensíva hostujících končí v rukou brankářky domácích.
00:24 GÓL SK BIVOJKY LITVÍNOV! 1:0
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #10 Nela Havlínová (1:0)
00:24 Úvodní akce domácího týmu skončila povedenou brankou.