59
  • 59 58:09
    Kutná Hora

Prague Tigers Nehvizdy - FBC Kutná Hora 7:5
branky: 2. Eliška Horáková, 16. Petra Šusterová, 31. Karolína Chvátalová, 36. Kristýna Viktorová, 36. Eliška Horáková, 43. Petra Šusterová, 52. Petra Šusterová - 19. Natálie Trpišovská, 24. Natálie Beranová, 27. Martina Miksová, 29. Natálie Dubská, 44. Sabina Labudová; rozhodčí: Vojtěch Prokop - Tomáš Nechutný; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Martina Gécová 8, Martina Pilšáková 11 - Martina Miksová 19; po třetinách: 2:1, 3:3, 2:1
60:00 Komentář domácích Gattnar Vít (Trenér): První výhra v sezóně. V zápase zajímavé věci. Bohužel celkově spíše bitva než pohledný florbal.
60:00 Komentář hostů: První vyhrání z kapsy vyhání. Výkon hráček v průběhu utkání gradoval. Zvykáme si na nový systém, zapojujeme mladé hráčky. Kde máme nedostatky víme a do příštích klání na nich zapracujeme. Děkujeme soupeři za kvalitní vstup do sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
59:29 Jeden z posledních pokusů zápasu končí nad brankou domácích.
58:09 Timeout FBC Kutná Hora
51:28 Hammerníková nachází opět výborně svou spoluhráčku, ta bohužel trefuje blok.
51:08 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 7:5
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #36 Kristýna Viktorová (7:5)
48:46 Hora teď dobře zamkla domácí, Němcová střílí nad.
47:17 Vyloučen hráč #10 Nikola Hamerníková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za blokování florbalky
45:50 Vidíme několik protiútoků na obou stranách, golmanky odolávají.
43:26 Vyloučen hráč #10 Dominika Němcová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
43:10 GÓL FBC Kutná Hora! 6:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Sabina Labudová z trestného střílení (6:5)
42:07 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 6:4
42:07 Domácí působí živěji ve 3. třetině a zúročují to gólem hned ze začátku.
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
37:20 Šusterová dobře vystřelila, brankářka vyráží.
36:05 Plánková se teď těžce zvedá z palubovky.
35:17 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 5:4
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková z trestného střílení (5:4)
35:17 Horáková naprosto suvereně překonává golmanku a otáčí zápas.
35:04 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 4:4
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #36 Kristýna Viktorová, asistoval #16 Tereza Plánková (4:4)
30:44 Chvátalová našla skulinku na bližší tyči a snižuje.
30:31 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 3:4
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #59 Karolína Chvátalová bez asistence (3:4)
28:33 GÓL FBC Kutná Hora! 2:4
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Natálie Dubská, asistoval #48 Sabina Ašenbrennerová (2:4)
28:33 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Martina Pilšáková družstva Prague Tigers Nehvizdy
28:33 Gócová lapila perfektně střelu, bohužel tam byla pohotová dorážka, což už bylo na domácí strážkyni příliš a střídá.
26:20  A máme tu obrat. Jako by se z domácích vytratila chuť hrát.
26:09 GÓL FBC Kutná Hora! 2:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #51 Martina Miksová, asistoval #8 Sabina Labudová (2:3)
25:22 Gécová teď zachybovala, když jí míček proklouzl pod tělem.
23:19 GÓL FBC Kutná Hora! 2:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #77 Natálie Beranová, asistoval #2 Kateřina Voldřichová (2:2)
22:20 Gécová lapila přízemní střelu.
20:06 VOlný úder pro hosty končí střelou do bloku.
20:00 Střely v 1. části: 9:3
19:50 Úvodní dvacetiminutovka končí při velké šanci hostí, kteří však míjí branku.
19:09 Domácí si laxním přístupem v posledních chvílích vykoledovaly snížení od Hory.
18:39 GÓL FBC Kutná Hora! 2:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #91 Natálie Trpišovská, asistoval #8 Sabina Labudová (2:1)
18:16 Dubská v brejku těsně míjí.
17:43 Zelená trefuje tyč.
16:50 Vyloučen hráč #12 Melánie Dubská družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost
16:38 Lamblová naražena na hrazení.
15:42 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 2:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #99 Petra Šusterová, asistoval #33 Dominika Steinbachová (2:0)
15:23 Steinbachová ladně otírá svůj pokus o tyčku a Tigers odskakují na dvě branky.
15:01 Zelená v přesilovce trefila mistrně balonek z výšky, bohužel mimo branku.
13:50 Vyloučen hráč #38 Kateřina Moravcová družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
13:08 Rychlý brejk Kutné hory doslova likviduje golmanka domácích.
07:40 Steinbachová nevymyslela žádnou dobrou střelu a golmanka v pohodě chytá.
07:39 Trestné střílení družstva Prague Tigers Nehvizdy neproměnil #33 Dominika Steinbachová.
06:04 Hosté vyslali nenápadný centr, který by ale nakonec zapadl až do branky, ale obrana vše zvládá.
05:45 Hra se momentálně věnuje zejména brejkům na obou stranách.
05:15 Strašíková míří nad branku.
02:50 Utkání zatím v režii domácích Tigers.
01:24 GÓL Prague Tigers Nehvizdy! 1:0
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #10 Nikola Hamerníková (1:0)
01:24 A máme tu první branku, Hammerníková backhandem perfektně nachází na středu Horákovou a ta též backhandem vysílá žabku, která přeskočila nohu golmanky Hory.