60
  • 60 59:17
    Meťák

FBC Štíři Č. Budějovice - SK Meťák České Budějovice 7:6
branky: 19. Matyáš Cajthaml, 20. Dominik Březina, 28. Vojtěch Fišer, 33. Vojtěch Fišer, 39. Matyáš Cajthaml, 49. Vojtěch Basík, 57. Vojtěch Prokop - 14. Filip Pírka, 17. Tomáš Bezpalec, 21. Filip Pírka, 30. Tomáš Příhoda, 36. Tomáš Bezpalec, 39. Tomáš Příhoda; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1:6; využití: 2:0; zásahy brankářů: Tomáš Kaňák 30 - Daniel Švec 39; po třetinách: 2:2, 3:4, 2:0
60:00 Komentář domácích Kouba Marek (Vedoucí): Dnesní zápas velký boj , chyběla nám kreativita a kvalita na míčku. Zapasu by slušela dělba bodů. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Janoušek Ivan (Trenér): Vyrovnaný zápas, rozhodly přesilové hry.
60:00 Střely ve 3. části: 16:14
59:17 Timeout SK Meťák České Budějovice
57:04 Vyloučen hráč #40 Oliver Schick družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
56:23 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop, asistoval #58 Vojtěch Basík (7:6)
56:23 Perfektní střela z půlky od Prokopa jenom zasvištěla v síti.
55:04 Vyloučen hráč #4 Nicolas Humpál družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za hrubost
54:35 Bezpalec silnou střelou z půlky trefil golmanovu helmu. Kaňák dneska hodně zachraňuje.
53:09 Míček proskákal za zády kaňáka, ale za brankovou čáru se nedostal a vyskočil ven.
52:53 Prokop vystřelil a trefil akorát helmu golmana.
52:43 Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil #29 Vojtěch Prokop.
52:43 Vyloučen hráč #35 Martin Kořenský družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
52:16 Na hráčích je vidět, že je vyrovnaný výsledek, jso opatrnější a snaží se tečovat a bránit míček všemi silami.
48:52 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 6:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík, asistoval #27 Dominik Březina (6:6)
48:52 Basík měl štěstí, míček dokázal proletět doslova mezi prsty Švece, skoro to vypadalo, jako kdyby ho chytnul, ale míček bych rychlejší.
48:10 Fišer z otočky stříli silnou střelu do pravého dolního rohu branky, Švec byl ale nekompromisní a skvělě zvládnul tuto vzniklou situaci.
47:14 Krásný skok Kaňáka, který svým tělěm vykryl prázdné místo v brance.
46:09 Štíři se snaží dlouhými přihrávkami dostat dopředu, ale Meťák míček opět tečuje. Hosté to mají hodně v rukou a tento způsob se jim efektivmně vede řešit ve svůj prospěch.
45:12 Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice neproměnil #58 Vojtěch Basík.
45:12 Basík si chtěl povodit Švece, ale ten naopak zmátnul jeho a míček mu sjel do jeho rukou.
43:28 Švec si může připsat další zákrok, který znovu zachránil svůj tým. Skákající míček hned držel ve svých rukou a nedal domácím žádnou šanci.
42:15 Prokopovu šanci zazdila skvělá obrana hostů.
41:17 Kaňák vyskočil pro míček, ale už byl daleko, ale i tak se rychle vrátil do branky a nenechal žádnou šanci hosům ho prostřelit.
40:25 Oba týmy hned začali s velikým chtíčem vyhrát, jsou akční od první minuty.
40:01 Úvodní bule 3. třetiny opět pro domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 13:10
38:43 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 5:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml bez asistence (5:6)
38:38 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:6
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #61 Tomáš Příhoda, asistoval #66 Václav Schneider (4:6)
38:38 Dva na jednoho, díky skvelé přihrávce se dostzali až před Kaňáka, ten nejdřív míček chytnul, tan mu vypadl a poté ho do branky dorazili.
36:02 Vyloučen hráč #78 Vojtěch Fišer družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování
35:30 GÓL SK Meťák České Budějovice! 4:5
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #54 Štěpán Taubr (4:5)
35:30 Obrana zabránila Kaňákovi ve výhledu a tak vůbec netušil, kde je míček, už nemohl nic dělat.
35:16 Kaňák dokázal ustát zmatek před bránou a chopil se míčku.
32:30 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #29 Vojtěch Prokop (4:4)
32:30 Smůla domácích se prolomila, Fišer naleznul volné místo v bráně a i přes snahu Švece padl gol.
31:46 Vyloučen hráč #83 Filip Pírka družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
31:28 Štíři se snažili dostat dopředu díky dlouhé přihrávce, ale útok ji už nestihnul doběhnout a akce nebyla využitá.
30:41 Domácí se snaží něco vymyslet u brány Meťáku, ale nedaří se jim to a míček ztrácí.
29:50 GÓL SK Meťák České Budějovice! 3:4
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #61 Tomáš Příhoda, asistoval #35 Martin Kořenský (3:4)
28:36 Hra se začíná vyrovnávat, nejenom výsledkem, ale i jistotou na míčku a v akcích.
27:43 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #23 Matyáš Cuřín (3:3)
25:16 Hosty hodně zachraňuje Švec, připisuje si další krásný zákrok, který by byl jinak jistý gól.
23:23 Fišer už měl skoro jistý gól, ale Švec ho ho ještě vyštrachal za svými zády a stav je pořád stejný.
20:15 GÓL SK Meťák České Budějovice! 2:3
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Filip Pírka, asistoval #20 Tomáš Bezpalec (2:3)
20:15 Dobře zpracovaná přihrávka si našla čepel Pírky a ten zakončil do druhé strany něž byl golman, tomu už to jenom projelo mezi tyčkou a nohou.
20:01 Úvodní bule 2. třetiny pro hosty.
20:00 Střely v 1. části: 17:12
19:59 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #27 Dominik Březina, asistoval #65 Tomáš Dofek (2:2)
18:55 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml, asistoval #78 Vojtěch Fišer (1:2)
18:41 Sehrný Meťák se znovu dostal do brankového prostoru a domácí zachraňuji.
17:04 Kaňák předvádí další krásný zákrok.
16:44 Hosté jsou si na míčku jistější a zatím jenom oni proměňují šance.
16:36 GÓL SK Meťák České Budějovice! 0:2
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #93 Jan Duda (0:2)
13:16 GÓL SK Meťák České Budějovice! 0:1
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Filip Pírka, asistoval #61 Tomáš Příhoda (0:1)
13:05 Pírka na Bezpalce, ale Kaňák zachránil.
12:09 Vyloučen hráč #4 Nicolas Humpál družstva SK Meťák České Budějovice na 2 minuty za sekání
11:25 Dofek skvělě zabránil hrozící hrozbě v pohodbě skvele sehraného Meťáku.
10:15 Hrubá chyba domácích, přihrávky obránců využili hosté, ale koncovka už pokulhávala.
07:57 Meťák začal hodně tlačit domácí, Tomeš se znovu pokoušel o gólovou šanci, ale Kaňák znovu bezchybný.
05:49 Tomeš se dobře vytočil, ale chběla lepší koncovka.
04:40 Obrana hostů měla lehké trhliny, Matys dokázal získat míček a jenom golmamn zachránil přd golem
03:40 Luxusní zákrok Kaňáka, který zachránil domácí
02:41 Zatím je vidět docela hezká hra
01:33 Meťák se nechal chvíli utlačovat, ale i z toho dokázal vybruslit
00:40 Fišer měl první možnopst na gol, míček mu ale sjel z čepele a netrefil volný prostor
00:01 Úvodní bule 1. třetiny pro hosty