• 59 58:32
    17:4
    (Cajthaml)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Štíři Č. Budějovice 17:4
branky: 8. Filip Kovářík, 9. Martin Škorpa, 20. Matyáš Kronovetr, 22. Ondřej Štefek, 23. Matyáš Borek, 28. Kryštof Šejnost, 28. Matěj Jambor, 33. Kryštof Šejnost, 34. Martin Škorpa, 36. Jan Štefek, 36. Matyáš Kronovetr, 41. Matyáš Borek, 44. Matěj Jambor, 55. Matyáš Kronovetr, 56. Matěj Jambor, 58. Antonín Mužík, 59. Adam Sláma - 1. Matyáš Cajthaml, 31. Samuel Starčevský, 57. Matyáš Cajthaml, 59. Samuel Starčevský; rozhodčí: Lucie Hejnová - Lukáš Žofka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Matěj Fridrich 29 - Matěj Brabenec 38, Petr Vitoň 21; po třetinách: 3:1, 8:1, 6:2
60:00 Komentář domácích Svoboda Jan (Trenér): Opět těžší první třetina s urputným soupeřem, od druhé třetiny se nám dařilo proměňovat šance, hrát jednoduše a to vedlo k i pěknému skóre. Soupeřům děkujeme za zápas a za týden se těšíme na odvetu.
60:00 Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér): Další těžké utkání pro náš mladý tým. Světlé momenty v útoku střídají ty špatné na vlastní polovině, z toho pak plynou chyby a góly v naší síti. Musíme na tom zapracovat.
60:00 Střely ve 3. části: 27:9
58:32 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 17:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Samuel Starčevský, asistoval #60 Matyáš Cajthaml (17:4)
58:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 17:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma, asistoval #10 Matěj Jambor (17:3)
57:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 16:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #49 Antonín Mužík, asistoval #53 Matyáš Borek (16:3)
56:44 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 15:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml, asistoval #77 Patrik Matys (15:3)
55:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 15:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #73 Adam Sláma (15:2)
54:04 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 14:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #25 Kilián Hejtmánek (14:2)
53:45 Vyloučen hráč #27 Dominik Březina družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
48:56 Petráň drze obchází bezradnou obranu Budějovic, ale tentorkrát se netrefil.
43:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 13:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #10 Matěj Jambor, asistoval #68 Martin Škorpa (13:2)
40:59 Úvod třetí třediny mají opět pod kontrolou domácí. Hosté se k míčí dostávají jen zřídka.
40:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 12:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #10 Matěj Jambor (12:2)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Petr Vitoň družstva FBC Štíři Č. Budějovice
40:00 Střely ve 2. části: 31:12
39:01 Chodov udržuje hru od svou kontrolou
35:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 11:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #75 Ondřej Zlesák (11:2)
35:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #13 Jan Štefek, asistoval #44 Filip Kovářík (10:2)
33:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #10 Matěj Jambor (9:2)
32:58 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Kryštof Šejnost, asistoval #44 Filip Kovářík (8:2)
30:27 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:2
30:27 Gólovou smršť domácích přerušil pohotovou střelou Starčevský, po asistenci Cajthamla z pravého rohu Fridrichovy brány.
27:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:1
27:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:1
22:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek bez asistence (5:1)
22:17 Vyloučen hráč #75 Ondřej Zlesák družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #72 Matyáš Kronovetr (4:1)
20:00 Střely v 1. části: 28:12
19:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #72 Matyáš Kronovetr, asistoval #57 Ondřej Štefek (3:1)
16:32 Vyloučen hráč #68 Martin Škorpa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:55 Vyloučen hráč #65 Tomáš Dofek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
08:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #68 Martin Škorpa, asistoval #27 Filip Bezpalec (2:1)
07:48 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #49 Antonín Mužík (1:1)
00:51 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml bez asistence (0:1)
00:51 Krátce po úvodním hvizdu a rychlém nahození míčku směrem k bráně domácích uklouzl O. Štefkovi míček a Budějovice otvírají skóre.