10:3
    Adam PALČINSKÝ
    (Jankovský)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 10:3
branky: 10. Lukáš Fukala, 11. Dan Peterek, 16. David Slončík, 24. Nikolas Vizváry, 50. Filip Szemla, 51. Jakub Galia, 51. David Slončík, 53. Jakub Galia, 57. Lukáš Fukala, 58. Adam Palčinský - 11. Jakub Onderka, 40. Martin Tomek, 49. Jan Punčochář; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 113; zásahy brankářů: Matěj Prašivka 13 - Patrik Antoniazi 20; po třetinách: 3:1, 1:1, 6:1
60:00 Komentář domácích Veselý Jaromír (Vedoucí): Koncentrovaný výkon prakticky po celý zápas vyústil v pěkný výsledek.  nPo náročném víkendu je pozitivní, že jsme schopní držet vysoké tempo celých 60 minut. Potěšila i solidní produktivita, i když střelecky jsme se rozjeli až ve třetí třetině.
60:00 Komentář hostů Gvuzd Vojtěch (Vedoucí): V dnešním zápase nám hráči z Vítkovic ukázali jejich herní kvalitu. Naše osobní souboje dnes absolutní katastrofa. Jednoduše řečeno, hráči z Vítkovic dnes byli ve všech činnostech lepším týmem. Soupeři děkuji za utkání. Hráčům taktéž děkuji.
60:00 Střely ve 3. části: 13:6
59:00 Probíhá poslední minuta 3.třetiny.
57:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 10:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #30 Ondřej Jankovský (10:3)
57:03 Palčinský dáva 10.brankou Vítkovic.
56:13 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 9:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #66 David Slončík (9:3)
56:13 Fukala na 9:3.
55:30 Mopař v akci.
52:22 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 8:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #79 Jakub Galia, asistoval #12 Martin Gattnar (8:3)
52:22 Galia zvyšuje krásnou tečí na 8:3.
50:29 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
50:29 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 7:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #14 Lukáš Fukala (7:3)
50:29 Slončík zvyšuje na 7:3.
50:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #79 Jakub Galia bez asistence (6:3)
50:25 Galia zvyšuje na 6:3.
49:14 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Filip Szemla, asistoval #42 Matěj Gabriel (5:3)
49:14 Vítkovice jdou do vdení 5:3.
48:28 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Jan Punčochář, asistoval #24 Aleš Gobel (4:3)
48:28 FBC snižuje. Krásná akce 3 na 1 končí brankou.
47:05 FBC šlo dva na nikoho, ale brankář skvěle chytá.
44:38 Zajimavá situace rozhodčí stojí na půce a debatují jestli vylučovat nebo ne. Nakonec to bude bez vyloučení.
43:46 FBC je aktivnější.
43:15 Mopař zase v akci.
42:10 Na hřišti se objevuje lajna Zubek Gattnar Galia Palčinský a  Jankovský.
40:01 Buly pro Vítkovice.
40:00 Střely ve 2. části: 8:6
39:23 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #92 Martin Tomek, asistoval #36 Vojtěch Murín (4:2)
39:23 FBC snižuje.
39:00 Probíhá poslední minuta 2.třetiny.
35:00 Toto derby sleduje 113 diváků děkujeme.
32:30 FBC šlo 3:2, střela mimo.
31:50 Hra přerušena z důvody zašlapnutého míčku.
30:12 Fbc v plném počtu.
28:12 Vyloučen hráč #20 Adam Mikoláš družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
28:12 Vítkovice budou hrát další přesilovku. zbytečný faul.
26:36 FBC v plném počtu.
24:36 Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
24:05 Vítkovice budou hrát přesilovku.
23:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Nikolas Vizváry, asistoval #14 Lukáš Fukala (4:1)
23:07 Krásná akce Vítkovic končí brankou do prázdné brány. Vítkovice vedou 4:1.
21:53 skera jak svině od hráče FBC, pouze volný úder. Emoce nastupují.
21:43 FBC šlo 2:1 ,ale brankař domácích chytá.
20:43 Slončík ze středu pouze do brankáře.
20:10 Velká šance FBC. Bohužel vedle.
20:01 Úvodní buly pro FBC.
20:00 Střely v 1. části: 9:4
19:00 Probíha poslední minuta 1.třetiny.
17:33 Fukala ze středu pouze do tyčky.
15:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:1
15:57 Slončík z boku trefuje a Vítkovice jdou do vedení 3:1.
15:30 Slončík ze středu mimo.
14:20 Hraje se nahoru dolu. Akce střída akci.
11:57 Velká šance domácích. Bohužel těsně mimo.
10:26 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #40 Dan Peterek, asistoval #91 Nikolas Vizváry (2:1)
10:26 Vítkovice jdou znovu do vedení.
10:08 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #28 Jakub Onderka, asistoval #69 Karel Mičulka (1:1)
10:08 A je vyrovnáno.
09:41 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #91 Nikolas Vizváry (1:0)
09:41 Vítkovice jdou do vedení. Krásna akce 3:2 končí brankou, kterou dává Fukala.
09:15 Mopař v akci.
08:16 Bura ve velké šanci , ale pouze do brankáře.
08:12 Vítkovice v plném počtu.
07:14 FBC trefuje tyčku.
06:12 Vyloučen hráč #20 Jan Bura družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost
06:12 FBC bude hrát přesilovku.
05:53 Kittel sám před brankou domácích,ale naštěstí minul.
04:09 Standartní situace Vítkovic bohužel nekončíbrankou.
02:34 Bura těsně ze středu nad.
00:06 Hosté mají první střelu, ale nebyla nebezpečná.
00:01 Úvodní buly pro FBC.