5:3
    Lukáš SUK
    ()

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 - Zlín Lions 5:3
branky: 19. Lukáš Suk, 42. Adam Klusoň, 45. Jakub Vařecha, 54. Jakub Vařecha, 60. Lukáš Suk - 38. David Vodica, 44. Ondřej Balner, 46. Jan Veselý; rozhodčí: Filip Gotschim - Jiří Obalil; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Matěj Buršík 24 - Marek Šiška 24; po třetinách: 1:0, 0:1, 4:2
60:00 Komentář hostů Gofroň Pavel (Trenér): Dnes bylo vidět že jde o první utkání sezony, soupeř byl v první třetině lepší, my jsme posrtupem času hru vyrovnali ale jeden gól nám chyběl. Gratulujeme soupeři k výhře a těšíme se na další zápasy.
60:00 Komentář domácích Fiala Marek (Trenér): Velmi slušně odehraná první třetina, ve které jsme měli střelit více branek. Po vyrovnání se soupeř dostal na koně a nám při hře na míčku odešel pohyb. Třetí třetina vyrovnaná, rozhodl jeden gól. Soupeři díky za vyrovnáné utkání a jdeme si odpočinout před zítřejším zápasem.
60:00 Střely ve 3. části: 16:11
59:52 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 5:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #4 Lukáš Suk bez asistence (5:3)
59:52 Suk teď rozsukoval obranu Zlína a poslal balonek do prázdné branky.
59:22 Buršík vytěsnil Vodicovu střelu.
57:57 Timeout Zlín Lions
57:57 Hosté zkusí hru bez brankáře.
57:36 Buršík si skočil pro odražený míček.
57:01 Horák netrefil prázdnou bránu.
56:17 Brněnská střídačka se konečně probudila a podporuje své spoluhráče na hřišti.
55:42 Buršík si poradil s další střelou.
54:59 Klusoň trefuje tyč.
53:08 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 4:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #31 Michal Malec (4:3)
53:08 Malec krosem našel Vařechu, který měl před sebou volnou bránu.
49:39 Vařecha střílel po rychlé kombinaci, ale neúspěšně.
49:11 Buršík opět zasahuje.
48:03 Buršík zachraňuje situaci a domácí spěchají do protiútoku.
45:31 GÓL Zlín Lions! 3:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #21 Jan Veselý, asistoval #27 Ondřej Balner (3:3)
45:31 Hosté rychle odpověděli na branku domácích a máme opět srovnáno.
44:59 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 3:2
44:59 Malec dělal triky s míčem a následně našel volného Vařechu a ten se nemýlil.
43:26 GÓL Zlín Lions! 2:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #27 Ondřej Balner, asistoval #39 Filip Juřica (2:2)
43:26 Hosté srovnávají střelou se šťastným odrazem.
41:44 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 2:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #67 Adam Klusoň, asistoval #31 Michal Malec (2:1)
41:44 To byla rána jako z AK-47.
40:01 Hosté vstupují do závěrečné třetiny v přesilovce.
40:00 Střely ve 2. části: 4:7
38:57 Jiříčkovu střelu z poloviny vyráží Buršík.
38:40 Vyloučen hráč #61 Štěpán Ludmila družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za bránění ve hře
38:40 I hosté si zahrají v početní výhodě.
37:43 GÓL Zlín Lions! 1:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #87 Adam Jiříček (1:1)
35:47 Ručka, v jeho prvním střídání, střílel z nebezpečné pozice, jeho střela však minula branku.
34:16 Zapletal střílí od půlky, šiška však připraven.
32:41 Buršík si připisuje další neuvěřitelný zákrok.
32:20 Hra se začíná přiostřovat.
29:12 Domácí početní převahu nezužitkovali.
27:12 Vyloučen hráč #18 Matěj Bureš družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
27:12 Domácí si zahrají první přesilovou hru tohoto utkání.
22:02 Vodica netrefuje prázdnou bránu.
20:01 Na úvod druhé třetiny se balónku ujali hosté.
20:00 Střely v 1. části: 8:9
18:59 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U19! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #4 Lukáš Suk, asistoval #17 Tadeáš Gryc (1:0)
18:59 To je gólový syfón z hole Lukáše Suka.
18:25 Vařecha trefuje tyč.
17:25 Domácí se dostali ke dvou dobrým střelám, avšak ani jedna neskončila v bráně.
15:27 Po dobré kombinaci domácích se ke střele dostal Klusoň, buhužel jeho střela byla zblokována.
11:55 Jiříček se pokoušel dostat přes obranu Brna, zastavil ho až Vařecha.
09:45 Obranná dvojice Suk, Gryc ubránili prečíslení hostů pomocí dvou bloků.
07:05 Ludmila teď zahodil vybídnutí Vařechy, když netrefil prázdnou bránu.
04:55 Vařecha střelou od manzinelu proveřil Šišku.
00:20 Buršík během úvodních dvaceti vteřin vychytal dvě střely hostů.