44
  • 44 43:05
    0:21

Florbal Sokolov - BLACK ANGELS 0:21
branky: 3. Ester Janušková, 3. Barbara Livorová, 8. Anna Žitná, 10. Eliška Nová, 13. Eliška Nová, 16. Karolína Majerová, 16. Ema Košťálová, 19. Karolína Majerová, 24. Lucie Šárová, 25. Ester Janušková, 26. Anna Staňková, 27. Eliška Nová, 29. Eliška Nová, 31. Anna Staňková, 31. Eliška Podoláková, 35. Eliška Nová, 36. Markéta Chaloupecká, 40. Eliška Nová, 42. Eliška Nová, 42. Lucie Svobodová, 44. Ema Košťálová; rozhodčí: Lukáš Picek - Martin Svoboda; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Petra Klímová 37 - Eliška Koželuhová 3; po třetinách: 0:5, 0:8, 0:8
45:00 Střely ve 3. části: 1:19
43:05 GÓL BLACK ANGELS! 0:21
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #54 Ema Košťálová, asistoval #14 Markéta Chaloupecká (0:21)
42:30 Vyloučen hráč #64 Ester Janušková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
42:18 Timeout Florbal Sokolov
41:46 GÓL BLACK ANGELS! 0:20
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Lucie Svobodová, asistoval #95 Eliška Koželuhová (0:20)
41:25 GÓL BLACK ANGELS! 0:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Eliška Nová, asistoval #64 Ester Janušková (0:19)
39:12 GÓL BLACK ANGELS! 0:18
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Eliška Nová, asistoval #43 Adriana Fricová (0:18)
37:16 Hráčka Sokolova s číslem 18 má samostatný únik, balónek ji však sjede z florbalky a ztratí šanci skórovat.
36:32 Golmanka Sokolova předvádí skvělé výkony a zabraňuje Black Angles skórovat.
35:10 GÓL BLACK ANGELS! 0:17
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Markéta Chaloupecká, asistoval #64 Ester Janušková (0:17)
34:44 GÓL BLACK ANGELS! 0:16
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Eliška Nová, asistoval #14 Markéta Chaloupecká (0:16)
34:44 Hráčka z Black Angels našla prostor vedle hlavy golmanky Sokolova a skóruje.
32:58 Black Angels se snaží najít prostor v bráně Sokolova, golmanka střely kryje a vyhazuje balónek dopředu.
31:30 Samostatný únik Sokolova na golmanku hostů, bohužel nekončí gólem.
30:38 GÓL BLACK ANGELS! 0:15
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #79 Eliška Podoláková, asistoval #29 Anna Žitná (0:15)
30:22 GÓL BLACK ANGELS! 0:14
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Anna Staňková, asistoval #26 Magdalena Folková (0:14)
30:00 Střely ve 2. části: 1:22
29:59 Golmanka Sokolova v posledních vteřinách 2. třetiny zachraňuje pokusy Black Angels.
29:24 Děkujeme hráčce Sokolova za úpravu mantinelů i při hře.
28:43 GÓL BLACK ANGELS! 0:13
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Eliška Nová, asistoval #5 Karolína Majerová (0:13)
28:39 I tak Black Angels dále útočí.
26:52 Black Angels nasbíraly tolik střel, že našemu zapisovateli došlo místo na papíře
26:17 GÓL BLACK ANGELS! 0:12
25:15 GÓL BLACK ANGELS! 0:11
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Anna Staňková, asistoval #61 Barbara Livorová (0:11)
25:15 Hráčka Black Angels dokonale našla skulinku v bráně golmanky Sokolova
24:31 GÓL BLACK ANGELS! 0:10
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková, asistoval #46 Eliška Nová (0:10)
24:31 Teď nikdo nechápal jak, ale stalo se.
23:55 GÓL BLACK ANGELS! 0:9
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #53 Lucie Šárová, asistoval #54 Ema Košťálová (0:9)
23:45 Už to vypadalo na proměnění přesilové hry ze strany Black Angels, hráčka ale trefuje pouze tyčku.
23:10 Vyloučen hráč #16 Šárka Havránková družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za blokování florbalky
22:59 Samostatný nájezd hráčky Sokolova na bránu protihráček, míček se ovšem rozhodl do brány nedojít a místo toho si vybírá roh hřiště.
22:23 Hráčka Black Angels míjí prázdnou bránu Sokolova
21:35 Šance Sokolova zaútočit na bránu Black Angels, bohužel jim to zhatila nepovedená přihrávka.
20:05 Neuvěřitelný zákrok golmanky Sokolova, jen tak dál!
18:40 Hráčka Black Angels zahazuje šanci jasného gólu nahrávkou do rohu hřiště
18:08 GÓL BLACK ANGELS! 0:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #5 Karolína Majerová, asistoval #54 Ema Košťálová (0:8)
17:54 Sokolov konečně na útočné polovině, bohužel Black Angels využívají chyby a míří do breaku
16:13 Půlku hřiště Black Angels stále obývá pouze golmanka, která ve stoje spokojeně sleduje výkon svých figurek na útočné polovině
15:45 GÓL BLACK ANGELS! 0:7
15:11 GÓL BLACK ANGELS! 0:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #5 Karolína Majerová bez asistence (0:6)
15:11 Black Angels nenechává bránu protihráček chladnou
15:00 Střely v 1. části: 1:17
13:56 Ke konci první třetiny brána hostí konečně poznává střelu ze strany protihráček
12:52 GÓL BLACK ANGELS! 0:5
12:52 Po několika neúspěšných pokusech Black Angels navyšují své skóre
11:54 Hra se opět stává velice monotonní, kdy Black Angels rotuje míček skrz své protihráčky
09:46 GÓL BLACK ANGELS! 0:4
09:45 Za nepřiměřenou obranu své brány vyloučena hráčka Sokola, Black Angels využívají
09:25 V rohu se hráčky snaží o rekonstrukci mantinelů
08:27 Nebezpečná střela Black Angels, golmanka Sokolova připravena
07:12 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #29 Anna Žitná, asistoval #54 Ema Košťálová (0:3)
07:03 Black Angels ukazuje své přednosti z první ligy a drží míček na svých čepelích
04:51 Sokolov zkouší vybíhat a skórovat, ale neúspěšně.
03:10 Black Angels drží balónek v útočném pásmu.
02:54 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #61 Barbara Livorová, asistoval #17 Anna Staňková (0:2)
02:28 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #64 Ester Janušková, asistoval #5 Karolína Majerová (0:1)