13:2
    Kristýna VIKTOROVÁ
    (Zelená)

Prague Tigers - TJ Centropen Dačice 13:2
branky: 8. Eliška Horáková, 9. Eliška Horáková, 14. Eliška Horáková, 16. Kateřina Čambalová, 18. Vendula Vrbová, 22. Tereza Plánková, 28. Eliška Mrázková, 34. Kristýna Zelená, 35. Eliška Mrázková, 36. Petra Němcová, 39. Petra Šebestová, 42. Eliška Mrázková, 45. Kristýna Viktorová - 5. Aneta Lisová, 39. Adéla Lélyová; rozhodčí: Václav Lauda - Šimon Dubský; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Martina Gécová 10 - Kateřina Pospíchalová 40; po třetinách: 3:1, 4:0, 6:1
45:00 Střely ve 3. části: 21:6
44:18 GÓL Prague Tigers! 13:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #36 Kristýna Viktorová, asistoval #31 Kristýna Zelená (13:2)
41:41 A je to o deset.
41:40 GÓL Prague Tigers! 12:2
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #49 Eliška Mrázková bez asistence (12:2)
40:06 Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil #83 Irena Skalová.
38:14 GÓL TJ Centropen Dačice! 11:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #21 Adéla Lélyová bez asistence (11:2)
38:05 GÓL Prague Tigers! 11:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #46 Petra Šebestová bez asistence (11:1)
35:01 GÓL Prague Tigers! 10:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #19 Petra Němcová, asistoval #83 Irena Skalová (10:1)
34:08 GÓL Prague Tigers! 9:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #19 Petra Němcová (9:1)
33:43 GÓL Prague Tigers! 8:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #31 Kristýna Zelená z trestného střílení (8:1)
30:00 Střely ve 2. části: 17:4
28:35 Hala se nám postupně zaplňuje a diváci tvoří skvělou kulisu pro tento zápas.
27:48 GÓL Prague Tigers! 7:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #49 Eliška Mrázková, asistoval #26 Kateřina Čambalová (7:1)
23:06 Tým z Prahy přidává jeden gól za druhým a drtí svého soupeře z Dačic poměrem 11:2.
21:07 Tým z Prahy využil výhodu trestného střílení a vede už o pět branek.
21:06 GÓL Prague Tigers! 6:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #16 Tereza Plánková z trestného střílení (6:1)
17:01 Tigři nepolevili ze svého tempa ani ve druhé třetině a přidávají už patý gól.
17:00 GÓL Prague Tigers! 5:1
Vlastní branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Vendula Vrbová (5:1)
15:16 GÓL Prague Tigers! 4:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #26 Kateřina Čambalová, asistoval #49 Eliška Mrázková (4:1)
15:00 Střely v 1. části: 15:2
13:15 Horáková svojí přesnou střelou pod víko dostává Prague Tigers do dvougólového vedeni.
13:14 GÓL Prague Tigers! 3:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #16 Tereza Plánková (3:1)
08:58 Tigers během minuty otáčejí skore zápasu na svojí stranu.
08:57 GÓL Prague Tigers! 2:1
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #85 Eliška Horáková, asistoval #31 Kristýna Zelená (2:1)
07:56 GÓL Prague Tigers! 1:1
04:46 Dačice svojí první střelou na branku otevírají skóre zápasu.
04:45 GÓL TJ Centropen Dačice! 0:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #3 Aneta Lisová, asistoval #8 Šárka Divišová (0:1)