• 60 59:54
    13:19
    (Nekuda)

BK REAL ROUDNICE n/L - Florbal Chomutov B U23 13:19
branky: 4. Jaroslav Jaroš, 7. Ondřej Cvekl, 8. Jan Hubka, 9. Richard Hartmann, 17. Jan Hubka, 19. Richard Hartmann, 26. Jaroslav Gabriel, 36. Jan Rott, 40. Ondřej Cvekl, 44. Jiří Hádek, 55. Ondřej Cvekl, 56. Matěj Slaba, 59. Jaroslav Jaroš - 14. Miloš Šulc, 16. Matyáš Müller, 20. Martin Šnobr, 24. Matěj Dolejší, 26. Martin Morava, 31. Michal Marek, 39. Martin Peksa, 42. Martin Morava, 45. Matyáš Rauscher, 46. Martin Peksa, 47. Miloš Šulc, 48. Martin Šnobr, 48. Matěj Dolejší, 53. Matěj Dolejší, 56. Martin Šnobr, 57. Tomáš Zelinka, 59. Matěj Dolejší, 59. Matěj Dolejší, 60. Tomáš Zelinka; rozhodčí: Jiří Moravec - Lukáš Mucha; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; diváků: 36; zásahy brankářů: Daniel Castrillo 15, Karel Cílek 7 - Jakub Fiala 19; po třetinách: 6:3, 3:4, 4:12
60:00 Komentář hostů Neumaier Petr (Trenér): Začátek utkání nám vůbec nevyšel, kdy jsme tekli o 4 branky. Na nás jen bylo, zda se sesypeme a zabalíme to, nebo to kousneme, změníme pár věcí a budeme se soustředit jen na naši hru. Postupně se tato varianta vyplatila a utkání jsme postupně dotahovali a ve 3.třetině zlomili v náš prospěch. Díky hráčům za dnešní disciplinovanost a morál. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Malý Mikoláš (Vedoucí): V prvních dvou třetinách jsme využívali šance a hra měla dobré tempo a nasazení . Do třetí třetiny se nám nepovedl absolutně nástup, nezachytili jsme tempo soupeře, zbytečně inkasovali z jednoduchých kombinací přes střed v naší obranné polovině a zápas jsme prohráli. Udržet tempo z prvních dvou třetin,  tak výsledek mohl být na naší straně. A jsme rádi, že jsme v pozitivím světle mohli uvítat návrat  Richarda Hartmanna.  nDěkuji soupeři, rozhodčím a divákům .
60:00 Střely ve 3. části: 11:20
59:54 GÓL Florbal Chomutov B U23! 13:19
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #75 Tomáš Zelinka, asistoval #17 Marek Nekuda (13:19)
59:23 Vyloučen hráč #98 Michal Rott družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
58:53 GÓL Florbal Chomutov B U23! 13:18
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #91 Matěj Dolejší, asistoval #99 Miloš Šulc (13:18)
58:32 GÓL Florbal Chomutov B U23! 13:17
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #91 Matěj Dolejší, asistoval #50 Martin Peksa (13:17)
58:16 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 13:16
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #19 Jaroslav Jaroš, asistoval #21 Richard Hartmann (13:16)
56:24 GÓL Florbal Chomutov B U23! 12:16
55:53 GÓL Florbal Chomutov B U23! 12:15
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #6 Martin Šnobr, asistoval #99 Miloš Šulc (12:15)
55:08 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 12:14
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #27 Matěj Slaba, asistoval #77 Jaroslav Gabriel (12:14)
54:41 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 11:14
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl bez asistence (11:14)
52:34 GÓL Florbal Chomutov B U23! 10:14
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #91 Matěj Dolejší, asistoval #11 Martin Morava (10:14)
47:58 Timeout BK REAL ROUDNICE n/L
47:58 GÓL Florbal Chomutov B U23! 10:13
47:40 GÓL Florbal Chomutov B U23! 10:12
46:57 GÓL Florbal Chomutov B U23! 10:11
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #99 Miloš Šulc, asistoval #11 Martin Morava (10:11)
45:07 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Karel Cílek družstva BK REAL ROUDNICE n/L
45:06 GÓL Florbal Chomutov B U23! 10:10
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #91 Matěj Dolejší (10:10)
44:31 GÓL Florbal Chomutov B U23! 10:9
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #27 Michal Marek (10:9)
43:31 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 10:8
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #39 Jiří Hádek, asistoval #13 Bilguun Ariunbuyan (10:8)
41:00 GÓL Florbal Chomutov B U23! 9:8
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #11 Martin Morava, asistoval #50 Martin Peksa (9:8)
40:00 Střely ve 2. části: 9:14
39:36 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 9:7
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #39 Jiří Hádek (9:7)
38:33 GÓL Florbal Chomutov B U23! 8:7
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #50 Martin Peksa, asistoval #99 Miloš Šulc (8:7)
35:29 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 8:6
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #30 Jan Rott, asistoval #19 Jaroslav Jaroš (8:6)
30:19 GÓL Florbal Chomutov B U23! 7:6
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #27 Michal Marek, asistoval #8 Matyáš Müller (7:6)
27:36 Vyloučen hráč #16 Matyas Pilař družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
25:32 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 7:5
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #77 Jaroslav Gabriel, asistoval #27 Matěj Slaba (7:5)
25:19 GÓL Florbal Chomutov B U23! 6:5
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #11 Martin Morava, asistoval #99 Miloš Šulc (6:5)
23:36 GÓL Florbal Chomutov B U23! 6:4
23:23 Vyloučen hráč #77 Jaroslav Gabriel družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 12:7
19:58 GÓL Florbal Chomutov B U23! 6:3
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #6 Martin Šnobr, asistoval #11 Martin Morava (6:3)
18:57 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 6:2
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Richard Hartmann, asistoval #19 Jaroslav Jaroš (6:2)
18:26 Vyloučen hráč #8 Matyáš Müller družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za sekání
16:48 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 5:2
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #33 Jan Hubka, asistoval #25 Jiří Šolta (5:2)
15:20 GÓL Florbal Chomutov B U23! 4:2
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #8 Matyáš Müller, asistoval #50 Martin Peksa (4:2)
13:22 GÓL Florbal Chomutov B U23! 4:1
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #99 Miloš Šulc, asistoval #91 Matěj Dolejší (4:1)
08:35 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 4:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #21 Richard Hartmann, asistoval #27 Matěj Slaba (4:0)
07:49 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 3:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #33 Jan Hubka, asistoval #77 Jaroslav Gabriel (3:0)
06:57 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 2:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #30 Jan Rott (2:0)
03:57 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 1:0
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #19 Jaroslav Jaroš, asistoval #16 Matyas Pilař (1:0)