60
  • 60 59:30
    Vinohrady

FBC DDM Kati Kadaň - TJ Sokol Královské Vinohrady B 9:8
branky: 10. Lukáš Pardubský, 11. Daniel Muchna, 23. Jaroslav Michálek, 24. Marek Pokorný, 24. Michal Kolitsch, 29. Mikuláš Kulík, 43. Jiří Prokop, 44. Marek Macura, 59. Mikuláš Kulík - 3. Matěj Špaček, 10. Štěpán Čuda, 38. Miroslav Řehák, 39. Martin Šolaja, 49. Miroslav Řehák, 50. Petr Blažej, 52. Jakub Záň, 56. Viktor Vondra; rozhodčí: Lukáš Pekárek - Tomáš Chleborád; vyloučení: 3:2; využití: 0:2; diváků: 283; zásahy brankářů: Vojtěch Jiráček 24 - Petr Žitník 25; po třetinách: 2:2, 4:2, 3:4
60:00 Komentář domácích Štěrba Erik (Trenér): Suprovej zápas, v dobrém tempu. Zase škoda našeho výpadku, kdy jsme zase museli zbytečně korigovat sestavu, ale to nás prostě provází snad celou historií a asi se to v blízké době nezmění. Letos nás Vinohrady vysypaly v přípravě, v poháru i v lize, tak je fajn, že alespoň jednou jsme jim to vrátili. Děkujeme soupeři za parádní zápas, děkujeme našim skvělým fanouškům, našim pořadatelkám a uvidíme se zase ve středu v domácím stánku.
60:00 Komentář hostů Ondrejčík Gustav (Trenér): Solidně jsme začali a prvních deset minut to z naší strany byl velmi soustředěný výkon. Pak jsme se bohužel po několika chybách sesypali a vypadalo to, že budeme na ručník. Většina prostřední části byla hrůzostrašná. Ale nevzdali jsme se a byli jsme za to odměněni skvělý finišem. O to je větší škoda úplného závěru, kdy jsme vyrobili fatální chyby a soupeř je potrestal. Přesto děkujeme soupeři za atraktivní zápas a divákům za skvělou kulisu, která se v divizi jen tak někde nevidí.
60:00 Střely ve 3. části: 10:11
59:30 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady B
59:30 Fanoušci fandí, atmosféra by se tu dala krájet, Vinohrady v 6.
58:19 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 9:8
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #7 Lukáš Pardubský (9:8)
58:19 Kulíkova střela byla doslova ve zpomaleném záběru. Taková žába, u které jsme se báli, že tam nedoletí, ale doletěla!
57:48 Vyloučen hráč #96 Štěpán Čuda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za bránění ve hře
57:48 Co Chládek Šolajovi, to Čuda Chládkovi.
55:56 Vyloučen hráč #12 Jiří Prokop družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost
55:56 Ondrejčík chytil hokejku Prokopovi a pak se velice ochotně poroučil k zemi. Prvně signalizovaná vysoká na standartku, poté hrubost na 2 minuty bez jakékoliv mezihry.
55:11 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 8:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #8 Viktor Vondra bez asistence (8:8)
55:11 Já to říkala. Nedáš - dostaneš.
54:01 Pro změnu teď Šebek začal netrefovat balónky před prázdnou bránou. Těžko vítězit, když toto neproměňujeme.
52:17 Prokope, Prokope... Zase netrefená brána. Trefí-li konečně přihrávku, netrefí bránu.
51:43 Přes Šebka se člověk těžko dostává, když natáhne svoje nohy.
51:15 Timeout FBC DDM Kati Kadaň
51:15 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 8:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #2 Dalibor Nigrin (8:7)
51:15 Únik podél mantinelu a možná lehcce podceněná střela Jiráčkem.
49:18 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 8:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #83 Petr Blažej, asistoval #8 Viktor Vondra (8:6)
49:18 Proč si to vždycky tak komplikujeme? Alespoň jednou by to mohl být pohodový konec utkání.
49:00 Tohle nebylo úplně nejjistější od Záně.
48:24 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 8:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #37 Miroslav Řehák, asistoval #4 Gustav Ondrejčík (8:5)
48:24 Přesilovky očividně Vinohradům jdou dokonale.
47:49 Vyloučen hráč #11 Ondřej Kopp družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
47:20 Kulík při přečíslení 3na1 ještě hledal Kalacha, ten bohužel jeho přihrávku přeběhl.
46:21 Chvátal se krásně proletěl. No nekoukal kam běží a nabral to do Kalacha.
45:46 Muchna prohnal Čudu a zvládl ho natolik rozhodit, že Čuda přestřelil.
43:38 Kačka, časoměřička, se mě ptá, kdo dával gól. Odpovídám že 5, bez asistence. Nato přišla další otázka: „A ten má jaký číslo?" No nezabili byste jí?
43:36 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 8:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #5 Marek Macura bez asistence (8:4)
42:03 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #27 Ondřej Kalach (7:4)
41:51 Káčerík se naštěstí včas nalepil na osamoceného Řeháka před brankou.
41:06 Pardubského dělovka prosvištěla nad brankou.
40:01 Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají opět hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 15:8
39:41 Kdyby Paštika méně reklamoval čistý zákrok na svou osobu a více hrál, svět by byl lepším místem pro život.
38:42 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #21 Martin Šolaja, asistoval #8 Viktor Vondra (6:4)
38:42 Šolaja trestá.
38:27 Vyloučen hráč #21 Petr Chládek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za bránění ve hře
38:27 Souboj 21 vs. 21 končí Šolajem na zemi a Chládkem na trestné.
37:23 Individuální akce Řeháka, který dostal trestuhodně příliš prostoru, končí gólem.
37:16 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #37 Miroslav Řehák, asistoval #92 Jakub Pekárek (6:3)
36:52 Žitníkův výhoz byl spíše neobratným hopíkem, který odhopkal až za mantinel.
34:55 Šaroch pro mě bezdůvodně vyběhl ze hřiště. Buď nedobrzdil, nebo běžel navštívit část týmu chomutovských žen.
34:26 Pekárkova přihrávka na Řeháka byla až příliš prudká.
32:20 Čuda neodhadl směr přihrávky a míček mu ladně projel před nosem, no neobešlo se to bez patřičného komentáře, který sem raději citovat nebudu.
30:52 Vinohrady otevřeli střed, a tak se hraje nahoru-dolu.
28:16 V brankovišti bylo docela narváno. Chvátal zbořil Budáka do brankoviště, sám tam byl také. Chudák Žitník neměl moc prostoru pro pohyb, ne že by mu to teda bylo nějak platné.
28:15 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #15 David Budák (6:2)
27:37 Čuda zaklekl místo Žitníka do branky, ale pouze na hranu brankoviště.
25:55 Všem to nějak klouže, asi by si měli přečíst naší nástěnku s manuálem na neklouzavé sálovky.
24:49 Jiráček skvěle přečetl, kam bude Chvátal střílet a jeho střelu doslova zalehl.
24:07 Utkání se během 2 minut kompletně překlopilo na stranu domácích.
23:28 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #63 Michal Kolitsch, asistoval #27 Ondřej Kalach (5:2)
23:28 Krásná střela od mantinelu, která se otřela o tyčku a zaplula do branky.
23:10 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #5 Marek Macura (4:2)
23:10 Dvě krásné kombinace do prázdné.
22:30 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #73 Mikuláš Kulík (3:2)
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají opět hosté.
20:00 Střely v 1. části: 9:13
19:22 Žitník se skvěle posadil a vychytal Choduru.
18:30 Prokop zase netrefuje balonky úplně optimálně.
16:55 Přesilovka zatím bez větší šance.
15:49 Hlavně, že nám Pardubský v dorostenkách vždycky říkal: „Hlavně netrefte prvního hráče před sebou." No hádejte, co teď udělal.
15:24 Vyloučen hráč #21 Martin Šolaja družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za držení
14:47 Rozhodčí mají ruku nahoře, bude se vylučovat. Zajímá mě, jak dlouho to vydrží. Jednak domáci nabalonku, jednak rozhodčí.
14:08 Pokorný má menší osobní spory se Špačkem.
12:20 Kopp přizvedl Nigrinovu střelu, ale přesto o pár centimetrů přeltěla bránu.
11:18 Chvátal chvátal za Kalachem, ale nechytil.
10:35 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #18 Daniel Muchna, asistoval #5 Marek Macura (2:2)
10:35 Dokonalá zadovka od Macury na úplně volného Muchnu. Florbalová krása...
09:58 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #73 Mikuláš Kulík (1:2)
09:54 Dobrý tlak domácích, ale všechny střely končily na spoluhráčích.
09:00 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #96 Štěpán Čuda, asistoval #37 Miroslav Řehák (0:2)
09:00 Jediné, co vím o tomto gólu, je, že za brankou zmizely mantinely.
08:12 Šolajovi se strhl strup na ruce, tak tu nyní máme krvavou cestičku od střídačky Vinohrad až ke zdravotnici.
07:48 Jiráček vyčapal dorážejícího Špačka.
06:19 Před Michálkem stál už jen Žitník, ale šanci neproměňuje.
05:01 Chodura trochu ducnul do Špačka a to vám byl ozembouch.
04:30 Kadaňská rozehrávka je plná nepřesností.
02:47 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #52 Jakub Záň (0:1)
02:47 Trochu se štěstím, ale zaplula k tyči. Já jsem si tady prožila menší šoky, když jsem nemohla najít záložku Branky a asistence. Dnes jsem tu nezvykem sama, tak jsem si nezahájila utkání.
02:08 Kolitsch inkasoval trochu nechtěný úder ramenem do oblasti hlavy a skácel se k zemi. Naštěstí odchází po svých zpět na střídačku.
00:03 Ještě před samotným začátkem utkání jsme řešili problém s čísly hostů. Čuda prý trochu vyrostl z dresu a nyní nosí na zádech jiné číslo.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu vyhrávají hosté.
00:00 Hezký večer, vítám Vás u souboje prvního a třetího týmu Divize A. Domácí dnes beze své opory Patricka Lenkeho, který se účastní Polish Cupu v dresu německé reprezentace. Snad se Kulík obejde beze svého parťáku.