• 60 59:28
    2
    Adam ZÁVĚRKA

FBC Česká Lípa B - 1.FBC DDM Děčín IV 10:9
branky: 7. Marek Dzierža, 12. Jakub Knespl, 27. Petr Procházka, 33. Petr Procházka, 37. Jan Zátka, 39. Marek Dzierža, 40. Ladislav Pekárek, 47. Jan Zátka, 58. Petr Procházka, 60. Petr Procházka - 6. Jan Fidler, 16. Lukáš Vyskočil, 16. Lukáš Vlček, 20. Jan Fidler, 27. Michal Záruba, 27. Lukáš Vyskočil, 29. Marek Sochor, 30. Marek Sochor, 36. Lukáš Vlček; rozhodčí: David Scholz - Ladislav Láska; vyloučení: 4:2; využití: 1:3; diváků: 61; zásahy brankářů: Marek Kocourek 20 - Jan Drobný 20; po třetinách: 2:4, 5:5, 3:0
60:00 Komentář hostů Miško Petr (Trenér): Pokud ztratíme takovéhle vedení, tak nemůžeme spokojení. I přes zklamání to byl ale díky oběma týmům a divákům dobrý zápas. Gratulujeme domácím ke třem bodům.
60:00 Komentář domácích Dzierža Marek (Trenér): Z počátku trochu chaotický start, postupem třetin jsme se začli postupně nacházet a hra se i s trochou stěstí začala natáčet v náš prospěch. Děkujeme soupeři za napínavý zápas a divákům za neskutečnou atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 10:11
59:28 Vyloučen hráč #48 Adam Závěrka družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost
59:14 Timeout 1.FBC DDM Děčín IV
59:14 GÓL FBC Česká Lípa B! 10:9
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #55 Jakub Jirsa (10:9)
57:43 GÓL FBC Česká Lípa B! 9:9
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #7 Jan Bureš (9:9)
46:02 GÓL FBC Česká Lípa B! 8:9
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #21 Jan Zátka, asistoval #15 Jakub Knespl (8:9)
40:00 Střely ve 2. části: 13:10
39:55 Vyloučen hráč #55 Jakub Jirsa družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za hra rukou
39:17 GÓL FBC Česká Lípa B! 7:9
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #55 Jakub Jirsa (7:9)
38:30 GÓL FBC Česká Lípa B! 6:9
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #55 Jakub Jirsa (6:9)
36:39 Vyloučen hráč #25 Michal Záruba družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře
36:11 GÓL FBC Česká Lípa B! 5:9
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #21 Jan Zátka, asistoval #9 Marek Dzierža (5:9)
35:45 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:9
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #21 Lukáš Vlček, asistoval #48 Adam Závěrka (4:9)
32:59 GÓL FBC Česká Lípa B! 4:8
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #19 Petr Procházka, asistoval #9 Marek Dzierža (4:8)
29:45 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 3:8
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #94 Jan Fidler (3:8)
28:52 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 3:7
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #12 David Matza (3:7)
27:51 Vyloučen hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání
27:51 Vyloučen hráč #55 Jakub Jirsa družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nesportovní chování
26:43 GÓL FBC Česká Lípa B! 3:6
26:07 Timeout FBC Česká Lípa B
26:07 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:6
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #89 Lukáš Vyskočil, asistoval #48 Adam Závěrka (2:6)
26:02 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:5
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #25 Michal Záruba, asistoval #94 Jan Fidler (2:5)
20:00 Střely v 1. části: 7:8
19:01 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:4
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #48 Adam Závěrka (2:4)
17:40 Vyloučen hráč #4 Pavel Pešír družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nesportovní chování
15:29 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #21 Lukáš Vlček, asistoval #4 Vladislav Vrátil (2:3)
15:17 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:2
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #89 Lukáš Vyskočil, asistoval #72 Petr Fišer (2:2)
11:25 GÓL FBC Česká Lípa B! 2:1
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #15 Jakub Knespl, asistoval #28 Ondřej Riljak (2:1)
06:06 GÓL FBC Česká Lípa B! 1:1
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #41 Josef Hanzalík (1:1)
05:07 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 0:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler bez asistence (0:1)