2
    Lukáš KAPRHÁL
    zdržování hry

SK BIVOJ LITVÍNOV - Florbal Chomutov B U23 11:3
branky: 3. Tomáš Kratochvíl, 4. Jaroslav Rybka, 8. Matěj Hruštinec, 15. Tomáš Kratochvíl, 23. Tomáš Kratochvíl, 26. Jaroslav Rybka, 42. Zdeněk Fanta, 48. Jaroslav Rybka, 48. Michal Libecait, 49. Zdeněk Fanta, 54. Tomáš Kratochvíl - 10. Tomáš Kotlan, 31. Martin Šnobr, 52. Matyáš Rauscher; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 5:3; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Jiří Vybíral 38 - Bruno Vagel 33; po třetinách: 4:1, 2:1, 5:1
60:00 Komentář hostů Bocian Martin (Trenér): Z naší strany špatné utkání, slabé nasazení a až příliš mnoho nedůrazu a chyb, které soupeř potrestal a zaslouženě zvítězil.n
60:00 Komentář domácích Arazim Tomáš (Trenér): Na první pohled snadná výhra, ale výsledek byl důsledkem dobré obranné činnosti, která byla dnes až na několik pasáží ve druhé třetině opravdu velmi dobrá. Zároveň se asi naši střelci na dnešek "po noční" dobře vyspali. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 19:16
59:30 Libecait z úniku trefuje gólmana do hrudi.
56:02 Vyloučen hráč #91 Lukáš Kaprhál družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za zdržování hry
53:35 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 11:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #30 Tomáš Kratochvíl, asistoval #66 Zdeněk Fanta (11:3)
53:35 Kratochvíl ve sprintu trefuje pravý horní růžek
52:43 Fanta na Hruštince před brankou, ten nezkrotil skákající míček.
51:52 Libecajt na dorážce těsně před brankou.
51:07 GÓL Florbal Chomutov B U23! 10:3
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #42 Matyáš Rauscher z trestného střílení (10:3)
48:18 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 10:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #66 Zdeněk Fanta, asistoval #22 Jaroslav Rybka (10:2)
47:41 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 9:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #21 Michal Libecait, asistoval #30 Tomáš Kratochvíl (9:2)
47:20 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 8:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #66 Zdeněk Fanta (8:2)
41:15 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #66 Zdeněk Fanta z trestného střílení (7:2)
40:00 Střely ve 2. části: 11:13
39:35 Libecait v šanci, ale gol do šatny nedává.
36:45 Vybíral likviduje dvě střely Chomutova.
36:25 Rauscher v úniku neproměňuje.
32:54 Vyloučen hráč #42 Matyáš Rauscher družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za vysoká florbalka
30:30 GÓL Florbal Chomutov B U23! 6:2
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #6 Martin Šnobr, asistoval #84 František Tadeáš Kubík (6:2)
28:56 Opět solo unik Rybky, ale golem nekončí.
27:55 Vyloučen hráč #80 Matěj Hruštinec družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
25:17 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 6:1
22:24 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #30 Tomáš Kratochvíl bez asistence (5:1)
22:24 Kratochvíl kompletuje hattrick, tak schválně, zda bude ještě navyšovat svou bilanci.
20:00 Střely v 1. části: 14:12
19:45 Rauscher po zisku míčku střílí nad.
18:43 Za Vagelem zničehonic se převrátila branka.
15:02 Vyloučen hráč #17 Marek Nekuda družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za hrubost
14:59 Nekudovo střelu Vybíral vykopává levou nohou.
14:44 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #30 Tomáš Kratochvíl, asistoval #78 Jan Jupa (4:1)
13:56 Rybka v oslabení uniká ale finální klička gólem neskončila.
12:51 Proti pěkné střele Rauschera byl Vybíral pozorný.
12:29 Vyloučen hráč #78 Jan Jupa družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
11:30 I když kratičká přesilovka Chomutova skončila, stále hosté drží útočné pásmo a kombinují.
09:41 Chomutov při hře 4 na 4 snižuje po rychlém protiútoku.
09:40 GÓL Florbal Chomutov B U23! 3:1
Branku družstva Florbal Chomutov B U23 vstřelil #98 Tomáš Kotlan, asistoval #42 Matyáš Rauscher (3:1)
09:07 Vyloučen hráč #11 Martin Marek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost
08:36 Vyloučen hráč #29 Václav Koubek družstva Florbal Chomutov B U23 na 2 minuty za sekání
07:26 Rybka zachytil rozehrávku a po pěkné přihrávce před bravku Hruštinec s přehledem skoruje.
07:25 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #80 Matěj Hruštinec, asistoval #22 Jaroslav Rybka (3:0)
04:53 Chomutov zazvonil na tyčku za Vybíralovými zády,
04:53 Rybka v oslabení v úniku, kličku mu Vagel vychytal.
04:29 Vyloučen hráč #30 Tomáš Kratochvíl družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
03:11 Litvínov se ujímá rychle vedení o 2 branky.
03:10 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:0
02:29 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #30 Tomáš Kratochvíl, asistoval #11 Martin Marek (1:0)