3:7
    Štěpán MOSLER
    (Tesař)

Florbal Sokolov - TJ Sokol Královské Vinohrady B 3:7
branky: 8. Jan Hlavsa, 10. Petr Kleiner, 59. Štěpán Mosler - 2. Bruno Sandner, 15. Bruno Sandner, 17. Viktor Vondra, 43. Bruno Sandner, 47. Martin Šolaja, 49. Matěj Špaček, 56. Marek Šach; rozhodčí: Luděk Lejba - Filip Moravec; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Ondřej Heimerle 33 - Petr Žitník 33; po třetinách: 2:3, 0:0, 1:4
60:00 Komentář domácích Kleiner Petr (Vedoucí): Náš dnešní výkon byl bohužel bez náboje a patřičného nasazení. Soupeř kontroloval hru a zaslouženě odváží 3 body. Gratulujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu do metropole.
60:00 Komentář hostů Vondra Viktor (Vedoucí): Bojovný zápas proti houževnatému soupeři, který rozhodlo to, že jsme byli schopni si vytvořit víc lepších šancí a ty proměnit, prostě lepší koncovka. Děkujeme soupeři, rozhodčím, divákům a pořadatelům.
60:00 Střely ve 3. části: 9:14
58:25 GÓL Florbal Sokolov! 3:7
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #29 Matouš Tesař (3:7)
57:03 Vyloučen hráč #70 Milan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:03 Vyloučen hráč #70 Milan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání
55:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #13 Marek Šach, asistoval #64 Matěj Špaček (2:7)
48:07 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #64 Matěj Špaček, asistoval #16 Jan Švejda (2:6)
46:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #21 Martin Šolaja, asistoval #70 Chi Hieu Nguyen (2:5)
43:05 Vyloučen hráč #72 Jan Hlavsa družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:21 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #96 Bruno Sandner, asistoval #21 Martin Šolaja (2:4)
40:00 Střely ve 2. části: 16:11
33:32 Vyloučen hráč #21 Martin Šolaja družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:00 Střely v 1. části: 11:15
16:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #8 Viktor Vondra, asistoval #87 Matěj Roman Šaroch (2:3)
14:14 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #96 Bruno Sandner, asistoval #8 Viktor Vondra (2:2)
09:21 GÓL Florbal Sokolov! 2:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #99 Petr Kleiner, asistoval #16 Štěpán Mosler (2:1)
07:01 GÓL Florbal Sokolov! 1:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #72 Jan Hlavsa, asistoval #2 Lukáš Konvalina (1:1)
01:46 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #96 Bruno Sandner, asistoval #87 Matěj Roman Šaroch (0:1)