• 60 59:57
    4:8
    ()

1.FBC DDM Děčín IV - BK REAL ROUDNICE n/L 4:8
branky: 38. Marek Sochor, 38. Marek Sochor, 44. Matouš Dašek, 47. David Matza - 3. Jaroslav Jaroš, 16. Štěpán Cvekl, 17. David Karpíšek, 22. Jaroslav Jaroš, 28. Štěpán Cvekl, 32. Jaroslav Jaroš, 36. Ondřej Cvekl, 60. Štěpán Cvekl; rozhodčí: Petr Neumaier - Lukáš Mucha; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Jan Drobný 27 - Daniel Castrillo 23; po třetinách: 0:3, 2:4, 2:1
60:00 Komentář domácích Miško Petr (Trenér): V zápase se nám od začátku nedařilo skoro nic a bohužel během utkání nedošlo  k takovému zlepšení, abychom ho otočili.
60:00 Komentář hostů Karpíšek Dan (Trenér): Do zápasu jsme vstoupili s jasnou strategií, kterou se nám oproti předchozím utkáním podařilo plnit všechny tři třetiny. Konečně zápas za tři body. Děkujime pořadatelům, soupeři i rozhodčím za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
59:57 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 4:8
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #31 Štěpán Cvekl bez asistence (4:8)
57:54 Děčín to zkouší bez brankáře
57:10 Timeout 1.FBC DDM Děčín IV
54:48 Vyloučen hráč #22 Radek Štulc družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za špatné střídání
46:26 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:7
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #12 David Matza, asistoval #4 Vladislav Vrátil (4:7)
43:23 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 3:7
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #16 Matouš Dašek, asistoval #91 Zdeněk Vážný (3:7)
40:00 Střely ve 2. části: 13:13
38:52 Vyloučen hráč #4 Vladislav Vrátil družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za blokování florbalky
37:47 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:7
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #25 Michal Záruba (2:7)
37:22 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 1:7
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor z trestného střílení (1:7)
35:33 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 0:7
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #49 Ondřej Cvekl, asistoval #20 Jaroslav Jaroš (0:7)
31:31 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 0:6
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #20 Jaroslav Jaroš, asistoval #25 Jiří Šolta (0:6)
29:32 Drobnému cinklo břevno. Roudnice střílí co to jde. Jsou všude dřív, nooo zkrátka cejtí body. Děčín regulérně teče ve všech směrech
27:37 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 0:5
24:22 Děčín má přesilovku. Bohužel to neí poznat.... Roudnice je všude dřív
22:39 Vyloučen hráč #39 Jiří Hádek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání
21:50 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 0:4
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #20 Jaroslav Jaroš, asistoval #39 Jiří Hádek (0:4)
20:00 Střely v 1. části: 7:12
17:27 Cvekl si krásně prohodil na středu dva děčínské hráče a ladně - lehce- nenápadně vstřelil gol. Rychlost míčku byla asi tak 10km/h. No co! Na to se ale nikdo neptá. Gol jako gol!
16:57 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 0:3
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #65 David Karpíšek, asistoval #18 Daniel Pilař (0:3)
15:46 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 0:2
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #31 Štěpán Cvekl, asistoval #39 Jiří Hádek (0:2)
11:45 Vrátil ze skvělé pozice trefuje prsíčka roudnického golmana. To je zatím asi to nejvíc, co se tady stalo...
05:00 I přes všechna proti je zápas ve vysokém tempíčku
04:00 Dále nám v Novém Boru vypadla elektrika a zápas se opět posunul... Dnes večer si pustím film Hvězdy nám nepřály - je to totiž dneska dost trefné
03:00 Začátek utkání se nám krapítek opozdil. Rozhodčí měli menší autodefekt a tak se do dvojice k Muchovi musel připojit všudepřítomný Pítrs!
02:39 GÓL BK REAL ROUDNICE n/L! 0:1
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #20 Jaroslav Jaroš, asistoval #49 Ondřej Cvekl (0:1)
02:00 Lehce poupravíme.... Rozhodčími dnešního utkání jsou nečekaně Pítrsák a Lukáš Mucha.
01:01 Dobrý den! Dneska je to terno! Nevím ani kde začít....