4:14
    Jan SVOBODA
    (Krůšek)

FbC Barracudas Slaný - TJ Sokol Královské Vinohrady B 4:14
branky: 32. Jiří Rafaj, 32. Radek Šťovíček, 44. Radek Šťovíček, 54. Radek Šťovíček - 2. Jan Svoboda, 7. Jiří Krůšek, 14. Ben Kosterich, 17. Jan Otta, 21. Jiří Krůšek, 31. Radovan Vnuk, 34. Radovan Vnuk, 36. Jan Švejda, 41. Radovan Vnuk, 42. Ben Kosterich, 47. Petr Blažej, 55. Tadeáš Doucha, 57. Jakub Záň, 60. Jan Svoboda; rozhodčí: Miroslav Tomeš - Dominik Dolejš; vyloučení: 5 + David Sachr OS + Adam Nolč OS:2; využití: 1:3; diváků: 11; zásahy brankářů: Tomáš Cmíral 17, Vojtěch Hlava 7 - Jakub Záhora 29; po třetinách: 0:4, 2:4, 2:6
60:00 Komentář domácích Cmíral Tomáš (Trenér): Omlouváme se všem divákům a fanouškům, ale bohužel nejsme kapela, abychom pořád vyhrávali :-) vidíme se
60:00 Komentář hostů Ondrejčík Gustav (Trenér): Do zápasu jsme vstoupili dobře a téměř po celou dobu jsme hráli soustředěně. Jsem rád, že jsme nevypouštěli návraty do obrany a souboje na vlastní polovině hřiště. Řada hráčů dnes podala hezký výkon. Velká gratulace brankáři Záhymu, který zažil vítězný návrat do béčka. Děkujeme za utkání a přejeme všem hezký víkend.
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
59:01 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:14
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #94 Jiří Krůšek (4:14)
56:54 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #52 Jakub Záň, asistoval #93 Vojtěch Doucha (4:13)
56:19 Vyloučen hráč #10 Ondřej Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:39 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 4:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #92 Tadeáš Doucha, asistoval #47 Jan Otta (4:12)
54:39 Vyloučen hráč #88 Adam Nolč družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nesportovní chování
54:39 Vyloučen hráč #88 Adam Nolč družstva FbC Barracudas Slaný - osobní trest
53:37 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:11
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #20 Radek Šťovíček, asistoval #97 Alois Burian (4:11)
52:15 Vyloučen hráč #44 Lukáš Chvátal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za blokování florbalky
46:58 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 3:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #83 Petr Blažej, asistoval #47 Jan Otta (3:11)
43:17 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:10
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #20 Radek Šťovíček, asistoval #27 David Mistrík (3:10)
41:45 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #27 Ben Kosterich, asistoval #47 Jan Otta (2:10)
40:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:9
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #14 Radovan Vnuk, asistoval #93 Vojtěch Doucha (2:9)
40:00 Střely ve 2. části: 13:12
39:28 Vyloučen hráč #67 David Sachr družstva FbC Barracudas Slaný - osobní trest
39:28 Vyloučen hráč #67 David Sachr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nesportovní chování
39:28 Vyloučen hráč #67 David Sachr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za zvedání florbalky
35:04 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #16 Jan Švejda bez asistence (2:8)
35:04 Střídání brankáře. Nový brankář #36 Vojtěch Hlava družstva FbC Barracudas Slaný
33:14 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 2:7
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #14 Radovan Vnuk, asistoval #16 Jan Švejda (2:7)
31:55 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:6
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #20 Radek Šťovíček, asistoval #88 Adam Nolč (2:6)
31:03 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:6
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #77 Vojtěch Teslík (1:6)
30:43 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #14 Radovan Vnuk, asistoval #52 Jakub Záň (0:6)
24:14 Vyloučen hráč #88 Adam Nolč družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za držení
20:08 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #94 Jiří Krůšek, asistoval #76 Jan Svoboda (0:5)
20:00 Střely v 1. části: 10:16
16:49 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #47 Jan Otta, asistoval #70 Chi Hieu Nguyen (0:4)
15:24 Vyloučen hráč #52 Jakub Záň družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za špatné střídání
13:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:3
06:50 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:2
01:29 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #44 Lukáš Chvátal (0:1)