• 59 58:53
    2
    Jan KOPÝTKO

1.FBC DDM Děčín IV - SK BIVOJ LITVÍNOV 2:4
branky: 26. David Matza, 37. Michal Záruba - 17. Lukáš Kaprhál, 20. Michal Libecait, 25. Michal Libecait, 32. Josef Jupa; rozhodčí: Jakub Mauer - Jakub Horák; vyloučení: 5:2 + Jaroslav Rybka 4 + TT + Martin Marek 4; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Adam Havriljak 17 - Jiří Vybíral 17; po třetinách: 0:2, 2:2, 0:0
60:00 Komentář domácích Miško Petr (Trenér): Lepší střelba a brali bychom body. Soupeř potrestal pár našich chyb a my byli v útoku potentní.
60:00 Komentář hostů Arazim Tomáš (Trenér): Dnes hodně vydřené body. Děkuji klukům za bojovný výkon a fanouškům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 10:4
59:59 No jak jsem říkala, dnes hůza!! Na hřišti to byla pěkná slátanina a my nestačili valit voči!  Tak zas příště!
58:53 Vyloučen hráč #97 Jan Kopýtko družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:50 Timeout 1.FBC DDM Děčín IV
51:44 Vyloučen hráč #23 Lukáš Plechatý družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost
51:44 Vyloučen hráč #11 Martin Marek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2+2 minuty za hrubost
44:45 Vyloučen hráč #91 Zdeněk Vážný družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za bránění ve hře
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
36:54 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:4
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #25 Michal Záruba, asistoval #48 Richard Mašek (2:4)
31:09 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #18 Josef Jupa, asistoval #11 Martin Marek (1:4)
30:48 Vyloučen hráč #94 Jan Fidler družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání
25:31 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 1:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #12 David Matza, asistoval #91 Zdeněk Vážný (1:3)
24:07 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 0:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #21 Michal Libecait, asistoval #18 Josef Jupa (0:3)
22:41 Vyloučen hráč #11 Matěj Macák družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hrubost
22:41 Vyloučen hráč #11 Martin Marek družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za držení
20:00 Vyloučen hráč #22 Jaroslav Rybka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV do konce utkání - technický trest
20:00 Vyloučen hráč #22 Jaroslav Rybka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2+2 minuty za neuvedení v sestavě
20:00 Střely v 1. části: 4:10
19:16 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 0:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #21 Michal Libecait, asistoval #35 Jiří Vybíral (0:2)
16:24 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 0:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #91 Lukáš Kaprhál, asistoval #72 Ondřej Kopta (0:1)
09:45 Vyloučen hráč #23 Lukáš Plechatý družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za zvedání florbalky
00:02 Za pořadatelským stolečkem je dnes opravdu Best of the best! Tím pádem mám tucha, že toho dnes moc nepopíšu. Skvadra Neumaier+Štěpánek+Huslička pospolu je totiž solidní kombo!
00:01 Dobrý den, vítám zde všechny fanoušky florbalu! Dnes se domácí Děčín utká s osmým týmem tabulky! Přijel sem k nám "domů" včeličkový celek SK BIVOJ LITVÍNOV!!!!!