59
  • 59 58:15
    Ústí

Florbal Ústí B - Florbal Sokolov 4:6
branky: 15. Filip Kučaba, 26. Jakub Koník, 28. Patrik Šredl, 51. Jindřich Grosse - 12. Jan Skopový, 24. Petr Kleiner, 36. Jan Skopový, 45. Štěpán Mosler, 47. Jan Skopový, 56. Jan Skopový; rozhodčí: David Scholz - Tomáš Chleborád; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Adam Brett 10 - Ondřej Heimerle 25; po třetinách: 1:1, 2:2, 1:3
60:00 Komentář hostů Mosler Štěpán (Trenér): Hra plná emocí a bojovnosti, místy s náznakem i pěkného florbalu.  Děkujeme domácímu týmu a sudím. Za první tři body v sezoně jsme samozřejmě rádi, avšak máme pořád na čem pracovat.
60:00 Komentář domácích Grosse Jindřich (Vedoucí): Tak jsem zase zpátky. Zase jsme vytáhli hokejky ze sklepa a zase jdem hrát poslední sezónu...soupeř vytáhl poctivej prešovskej a s tím si naše sbíječky v dřevěných pazuchách nedokázaly poradit. Díky divákům, sudám a soupeři.
60:00 Střely ve 3. části: 7:6
58:27 Hráči z Ústí to zkouší v 6!
58:15 Timeout Florbal Ústí B
55:21 GÓL Florbal Sokolov! 4:6
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #7 Jan Skopový, asistoval #39 Aleš Hoch (4:6)
52:04 Ústecký hráče gol nakopl. Uvidíme zda uvidíme vyrovnání.
50:55 GÓL Florbal Ústí B! 4:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse bez asistence (4:5)
50:52 Zápas nabírá jiné oprátky všichni hráči přitvrdili!!
49:08 Vyloučen hráč #7 Jan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za hrubost
46:29 GÓL Florbal Sokolov! 3:5
46:29 Další gól v podání Sokolova. Ustecký hráči se ale nevzdávají a bojují dál.
44:51 GÓL Florbal Sokolov! 3:4
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #39 Aleš Hoch (3:4)
44:51 Jako na zavolanou máme tu branku v podání Sokolova. Doufáme že se Ústí oklepe a tento zápas se ještě vyvine v něco hezkého.
43:44 Zápas začína být ostrý a my doufáme že padne ještě hodně golů.
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
35:35 GÓL Florbal Sokolov! 3:3
35:35 Sokolov vyrovnává po chybě Ústeckých hráčů.
27:48 GÓL Florbal Ústí B! 3:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #56 Patrik Šredl, asistoval #4 Jakub Koník (3:2)
27:48 Šrédl zamotal Sokolovskou obranu a tato krásná akce končí gólem.
25:52 GÓL Florbal Ústí B! 2:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #4 Jakub Koník bez asistence (2:2)
25:52 Ústí ukazuje že jsou na domací půdě a rozhodně nechtějí prohrát.
23:37 GÓL Florbal Sokolov! 1:2
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #99 Petr Kleiner, asistoval #16 Štěpán Mosler (1:2)
23:37 Hosté teď vymysleli šanci kterou Ústečtí hráči nepřečetli. Sokolov se tak ujímá znovu vedení.
22:25 Jirka Strnad teď vyhrává důležitý osobní souboj u vlastní branky.
20:00 Střely v 1. části: 11:4
15:11 Dnes si můžeme všimnout Ústeckého kanonýra Jirku Strnada který je dneska 100% a Sokolov zatím nenašel cestu kterou by ho přelstil.
14:48 GÓL Florbal Ústí B! 1:1
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #10 Hynek Nikolič (1:1)
14:47 Nádherná kombinace Ústí která končí gólem.
11:57 GÓL Florbal Sokolov! 0:1
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #7 Jan Skopový, asistoval #99 Petr Kleiner (0:1)
10:05 Sokolov neproměnil přesilovku a zdá se že to Ústí nakoplo.
08:05 Vyloučen hráč #56 Patrik Šredl družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
06:50 zápas se zatím hraje nahoru dolu. snad brzy uvidíme skore na ktere trenovali celé léto.
00:00 Dobrý den, vítáme vás u dnešního prvního kola naší florbalové divize.