0:10
    Kateřina KONEČNÁ
    ()

Zlín Lions - Bulldogs Brno 0:10
branky: 1. Natálie Kocáková, 6. Karolina Bartoňková, 8. Klára Pilařová, 9. Natálie Kocáková, 11. Natálie Kocáková, 13. Nikol Kovárníková, 22. Karolína Václavíková, 23. Karolina Bartoňková, 24. Nikol Kovárníková, 27. Kateřina Konečná; rozhodčí: Maxmilián Plas - Vojtěch Eliáš; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Kateřina Vrlová ? - Natálie Jabůrková ?; po třetinách: 0:5, 0:4, 0:1
36:00 Ukončení 3. části
34:00 Jabůrková zneškodnila sřelu hostí.
31:53 Momentálně padl další gól do sitě Zlína, ale hráčka domácích ( Natálie "maďar" Živná ) stála v brankovišti, a tak gól nemůže být uznán.
31:11 Vrlová je dnes velkou oporou Zlína, ale tenhle sport není jenom o golmanech.
27:37 A máme to tady znovu ty dvě samé ( Bartoňková a Kocáková ) zase špiní lavičku. Teď už se tomu hadru nevyhnou.
26:01 GÓL Bulldogs Brno! 0:10
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #9 Kateřina Konečná bez asistence (0:10)
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:57 GÓL Bulldogs Brno! 0:9
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #98 Nikol Kovárníková, asistoval #41 Karolina Bartoňková (0:9)
22:15 GÓL Bulldogs Brno! 0:8
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #41 Karolina Bartoňková, asistoval #98 Nikol Kovárníková (0:8)
21:21 GÓL Bulldogs Brno! 0:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Karolína Václavíková bez asistence (0:7)
21:16 Krásná samostatná akce Václavíkové která poprvé vybojovala míček pak udělala dvě hráčky a zakončila to gólem.
16:44 Kocáková teď poslala Grivalskou na plavecký stadion Lužánky.
12:15 Jestli Vrlová měla pavučiny v brance tak už se nemusí bát, protže Kovárníková se teď postarala o deratizaci.
12:14 GÓL Bulldogs Brno! 0:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #98 Nikol Kovárníková, asistoval #19 Natálie Kocáková (0:6)
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:53 Vyloučen hráč #71 Anna Klacková družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
10:36 Kocáková už má HATRICK ( to jsou tři góly ).
10:35 GÓL Bulldogs Brno! 0:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #19 Natálie Kocáková bez asistence (0:5)
09:42 Hanáková teď krásně vyčistila předbrankový prostor.
08:35 Krásná kombinace Bartoňkové, Kocákové a Kovárníkové končí jak jinak než gólem.
08:34 GÓL Bulldogs Brno! 0:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #19 Natálie Kocáková bez asistence (0:4)
07:43 GÓL Bulldogs Brno! 0:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #24 Klára Pilařová, asistoval #41 Karolina Bartoňková (0:3)
05:04 GÓL Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #41 Karolina Bartoňková, asistoval #24 Klára Pilařová (0:2)
03:38 Kocáková s Bartoňkovou se do tohohle zápasu přířítily jako uragán.
00:09 Kocáková hned z druhé šance proměňuje.
00:08 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #19 Natálie Kocáková bez asistence (0:1)
00:05 Hned v první šanci je Kocáková která dostala míček od Bartoňkové. Golmanka hostí vyráži a standartku bude mít Brno.
00:01 Úvodní buly pro Bartoňkovou.