36
  • 36 35:08
    2

TJ Sokol Brno - Husovice - K1 Florbal Židenice B 1:6
branky: 30. Daniel Hell - 4. Tadeáš Brhel, 7. Jiří Dorazil, 10. Tadeáš Brhel, 17. Vítězslav Štěpán, 28. Tadeáš Brhel, 34. Tadeáš Brhel; rozhodčí: Šimon Grega - Patrik Navrátil; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Šimon Tománek ? - Martin Starý ?; po třetinách: 0:3, 0:1, 1:2
35:08 Vyloučen hráč #69 Václav Šťastný družstva TJ Sokol Brno - Husovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:21 GÓL K1 Florbal Židenice B! 1:6
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #92 Tadeáš Brhel, asistoval #17 Jiří Dorazil (1:6)
29:38 GÓL TJ Sokol Brno - Husovice! 1:5
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil #88 Daniel Hell, asistoval #97 Kryštof Roubal (1:5)
27:47 GÓL K1 Florbal Židenice B! 0:5
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #92 Tadeáš Brhel, asistoval #77 Martin Starý (0:5)
16:52 GÓL K1 Florbal Židenice B! 0:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #40 Vítězslav Štěpán, asistoval #81 Oldřich Vorba (0:4)
09:26 GÓL K1 Florbal Židenice B! 0:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #92 Tadeáš Brhel, asistoval #95 Petr Svoboda (0:3)
07:19 Vyloučen hráč #95 Petr Svoboda družstva K1 Florbal Židenice B na 2 minuty za sekání
06:56 Vyloučen hráč #81 Oldřich Vorba družstva K1 Florbal Židenice B na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:41 GÓL K1 Florbal Židenice B! 0:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #17 Jiří Dorazil, asistoval #13 Tomáš Drobek (0:2)
03:29 GÓL K1 Florbal Židenice B! 0:1