4:3
    Daniel HELL
    (Vlasák)

K1 Florbal Židenice B - TJ Sokol Brno - Husovice 4:3
branky: 15. Tomáš Vidlák, 17. Jan Krahula, 25. Filip Novák, 29. Jan Krahula - 8. Daniel Hell, 16. Šimon Tománek, 36. Daniel Hell; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Martin Starý ? - Ondřej Boháček ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 2:1
35:49 GÓL TJ Sokol Brno - Husovice! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil #88 Daniel Hell, asistoval #4 Adam Vlasák (4:3)
33:53 Timeout TJ Sokol Brno - Husovice
28:57 GÓL K1 Florbal Židenice B! 4:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #18 Jan Krahula, asistoval #15 Václav Hnaníček (4:2)
25:30 Vyloučen hráč #40 Vítězslav Štěpán družstva K1 Florbal Židenice B na 2 minuty za sekání
24:41 GÓL K1 Florbal Židenice B! 3:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #7 Filip Novák, asistoval #72 Tadeáš Bárta (3:2)
16:19 GÓL K1 Florbal Židenice B! 2:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #18 Jan Krahula, asistoval #28 Tomáš Vidlák (2:2)
15:58 GÓL TJ Sokol Brno - Husovice! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil #21 Šimon Tománek, asistoval #14 Matyáš Kubala (1:2)
14:29 GÓL K1 Florbal Židenice B! 1:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #28 Tomáš Vidlák, asistoval #40 Vítězslav Štěpán (1:1)
09:55 Vyloučen hráč #21 Šimon Tománek družstva TJ Sokol Brno - Husovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:33 GÓL TJ Sokol Brno - Husovice! 0:1