1:4
    Nikolas KOCMÁNEK
    (Olša)

SFK Kozel Kroměříž - K1 Florbal Židenice B 1:4
branky: 30. Lukáš Kasan - 4. Václav Hnaníček, 8. Vítězslav Štěpán, 30. Oldřich Vorba, 32. Nikolas Kocmánek; rozhodčí: Matěj Kroča - Petr Vystrčil; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jakub Tereško ? - Martin Starý ?; po třetinách: 0:2, 0:0, 1:2
31:32 Timeout SFK Kozel Kroměříž
31:32 GÓL K1 Florbal Židenice B! 1:4
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #69 Nikolas Kocmánek, asistoval #88 Jakub Olša (1:4)
29:26 GÓL K1 Florbal Židenice B! 1:3
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #81 Oldřich Vorba, asistoval #68 Adam Šimon Kasal (1:3)
29:03 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 1:2
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #44 Lukáš Kasan, asistoval #23 Michal Krampla (1:2)
27:55 Vyloučen hráč #68 Adam Šimon Kasal družstva K1 Florbal Židenice B na 2 minuty za hrubost
22:12 Vyloučen hráč #81 Oldřich Vorba družstva K1 Florbal Židenice B na 2 minuty za sekání
07:24 GÓL K1 Florbal Židenice B! 0:2
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #40 Vítězslav Štěpán, asistoval #15 Václav Hnaníček (0:2)
03:14 GÓL K1 Florbal Židenice B! 0:1
Branku družstva K1 Florbal Židenice B vstřelil #15 Václav Hnaníček, asistoval #10 Dominik Hauke (0:1)