• 36 35:10
    6:3
    (Hájek)

FbC Pohořelice - SFK Kozel Kroměříž 6:3
branky: 8. Filip Křenek, 11. Filip Křenek, 13. Filip Křenek, 27. Tomáš Skoupý, 27. Štěpán Paulík, 36. Tomáš Skoupý - 14. František Hübner, 27. Lukáš Kasan, 34. Daniel Bolf; rozhodčí: Vojtěch Novák - Patrik Navrátil; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jan Salajka ? - Jakub Tereško ?; po třetinách: 2:0, 1:1, 3:2
36:00 Ukončení 3. části
36:00 Kozel poražen!
35:10 GÓL FbC Pohořelice! 6:3
Branku družstva FbC Pohořelice vstřelil #11 Tomáš Skoupý, asistoval #18 David Hájek (6:3)
35:10 Tomáš Skoupý dnes podruhé boduje!
34:50 Tomáš Skoupý hezky zabránil protihráči před branou.
33:30 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 5:3
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #18 Daniel Bolf, asistoval #33 Michal Binek (5:3)
32:40 Pantheři bojují u soupeřove brány, avšak prozatím neúspěšně.
30:34 Dnešní zápas brankář Pantherů Jan Salajka předvádí hezké zákroky.
29:33 Pantheři se dostali do svého tempa!
26:34 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 5:2
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #44 Lukáš Kasan, asistoval #66 František Hübner (5:2)
26:25 GÓL FbC Pohořelice! 5:1
Branku družstva FbC Pohořelice vstřelil #17 Štěpán Paulík, asistoval #13 Tobiáš Keznikl (5:1)
26:09 GÓL FbC Pohořelice! 4:1
Branku družstva FbC Pohořelice vstřelil #11 Tomáš Skoupý, asistoval #13 Tobiáš Keznikl (4:1)
26:09 Hezká spolupráce Tomáše Skoupého a Tobiáše Keznikla, která se poměnila v gól!
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:00 I přesto tým Pantherů se nevzdává a zkouší několik pokusů na bránu.
21:35 Vyloučen hráč #33 Michal Binek družstva SFK Kozel Kroměříž na 2 minuty za sekání
16:17 Dnes je Kozel nějak ve formě a brání Pantherům dostat se k brankovišti.
13:58 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 3:1
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #66 František Hübner, asistoval #18 Daniel Bolf (3:1)
13:58 Kroměříž si po standartce rozdal míček, který doputoval až do branky.
12:14 GÓL FbC Pohořelice! 3:0
Branku družstva FbC Pohořelice vstřelil #19 Filip Křenek, asistoval #10 Nicolas Vicente Marquez (3:0)
12:14 Přesně tak, jak krestlil trenér o přestávce tak se stalo!
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:13 GÓL FbC Pohořelice! 2:0
10:13 Filip Křenek si v rohu hřiště vybojoval míček a z výběhu zavěsil pod horní tyč.
09:10 Tomáš Skoupý se chtěl prokličkovat až k zakončení, ale byl zastaven protihráčem.
07:30 GÓL FbC Pohořelice! 1:0
07:30 Po střele Vincenteho našel Patrik Fiedler při dorážce skulinku v brance.
07:00 Paulík skočil do souboje, jako opravdový Panther a vyšel z něho míčkem.
04:49 Patrik Souček se objevil ve velké šanci, po svojí dělovce pokoušel dorážet, ale golman měl skvělý přehled o míčku.
01:00 První buly dnešního zápasu získal tým Pohořelice