2

1

3.

Bulldogs Brno Black - F.A.T.R. Dubňany 8:7pn
branky: 2. Jan Vrašťák, 7. Jiří Hanuš, 10. Natálie Kocáková, 22. Jan Vrašťák, 24. Jan Vrašťák, 25. Adam Hadra, 40. Jakub Heralecký, N Jiří Škrob - 4. Josef Leskovan, 10. Adam Zlatník, 23. Adam Zlatník, 24. Jan Janáč, 24. Adam Zlatník, 34. Adam Zlatník, 35. Jan Janáč; rozhodčí: Tomáš Kašík - Vojtěch Haleš; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Veronika Fiedlerová ? - Petr Květoň ?; po třetinách: 3:2, 3:3, 1:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno Black hráč #20 Jiří Škrob a vstřelil rozhodující gól (8:7).
3 Nájezd na branku provedl z družstva F.A.T.R. Dubňany hráč #57 Josef Leskovan , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno Black hráč #81 Jakub Kafka a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva F.A.T.R. Dubňany hráč #23 Adam Zlatník , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno Black hráč #80 Jakub Heralecký , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva F.A.T.R. Dubňany hráč #7 Jan Janáč a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 9:7
44:52 Ještě jedna standardka pro domácí.
44:39 Vrašťák byl faulovaný, Buldoci hrají z rohu.
44:05 Jeden z hostů zůstal ležet na hrací ploše. 55 sekund před koncem tak mohou oba týmy vydechnout.
44:00 Probíhá poslední minuta velmi napínavého zápasu.
42:40 Hanuš uklidňuje hru.
42:05 Kafka se natlačil do dobré pozice, ale trefil jen blok.
41:40 Janák neobešel Horáka.
40:31 Olma jen do bloku. Vidíme hru ve vysokém tempu, oba týmy chtějí udělat vše pro výhru.
39:54 Kocáková pálí těsně mimo.
39:05 Je vyrovnáno! Vrašťákova střela vypadla hostujícímu brankáři a Jakub Heralecký uklidil míček do prázdné branky! Obrovská radost domácího hráče.
39:04 Timeout F.A.T.R. Dubňany
39:04 GÓL Bulldogs Brno Black! 7:7
Branku družstva Bulldogs Brno Black vstřelil #80 Jakub Heralecký, asistoval #54 Jan Vrašťák (7:7)
38:32 Heralecký s Vrašťákem byli sami před brankou, ale nic z toho.
38:25 Na hřišti se začíná přiostřovat, k vidění je mnoho soubojů.
36:40 Heralecký málem vyslal do brejku Vrašťáka. Ten se pak dostal ještě do šance, ale skákavý míček nedokázal poslat správným směrem.
36:04 Nahození Řehy skončilo v rohu.
35:09 Po závaru u branky domácích už to mohlo být o dva
34:04 Janáč otáčí zápas!
34:02 GÓL F.A.T.R. Dubňany! 6:7
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #7 Jan Janáč bez asistence (6:7)
33:45 Situaci dva na jednoho vyřešili hosté výborně.
33:42 GÓL F.A.T.R. Dubňany! 6:6
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #23 Adam Zlatník, asistoval #7 Jan Janáč (6:6)
32:56 Střelecky velmi aktivní byl teď Jakub Kafka, ale ani jeden ze tří střeleckých pokusů neletěl mezi tři tyče.
31:35 Kocáková backhandem trefuje tyčku! Hezká střela, chybělo málo
31:15 Heralecký si chce dát gól za každou cenu
30:01 Kafka vyhrál buly a Buldoci začínají na míčku.
30:00 Střely ve 2. části: 8:10
29:19 Zlatník minul prázdnou branku!
28:28 Škrob těsně vedle, dorážka Kafky pak byla zblokována mimo břiště. Buldoci jsou nyní aktivnější a nebezpečnější, možná již soupeřům docházejí síly.
27:37 Zlatník z osy pálí jen do břicha Fiedlerové.
26:21 Hadra elegantně prošel mezi třemi soupeři, ale Končelíková na jeho nahrávku nedosáhla.
25:00 S góly se v posledních minutách roztrhl pytel. Hraje se bez obran na obou stranách.
24:16 Hadra rychle odpovídá na Zlatníkův hattrick.
24:14 GÓL Bulldogs Brno Black! 6:5
Branku družstva Bulldogs Brno Black vstřelil #10 Adam Hadra, asistoval #7 Jan Červík (6:5)
23:57 GÓL F.A.T.R. Dubňany! 5:5
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #23 Adam Zlatník, asistoval #55 Prokop Harca (5:5)
23:26 Honza Vrašťák kompletuje zasunutím okolo tyčky hattrick! Skvělá práce.
23:25 GÓL Bulldogs Brno Black! 5:4
Branku družstva Bulldogs Brno Black vstřelil #54 Jan Vrašťák, asistoval #80 Jakub Heralecký (5:4)
23:10 GÓL F.A.T.R. Dubňany! 4:4
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #7 Jan Janáč bez asistence (4:4)
22:17 Zlatník vystřelil mimo, ale trefil obránkyni Buldoků a od ní se míček nešťastně odrazil za záda Fiedlerové. FATR je tak opět na dostřel.
22:16 GÓL F.A.T.R. Dubňany! 4:3
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #23 Adam Zlatník bez asistence (4:3)
21:43 Vrašťák vymetl horní růžek branky, tam už uklízečka nemusí.
21:42 GÓL Bulldogs Brno Black! 4:2
Branku družstva Bulldogs Brno Black vstřelil #54 Jan Vrašťák, asistoval #45 Jiří Hanuš (4:2)
21:14 Brankář v poli Jakub Heralecký byl velmi blízko gólu, jeho střela však skončila na horní tyči!
19:58 Olmova střela z vykroužení jen do helmy.
19:35 Vrašťák našel před bránou volného Kafku, ale ten trefil jen rameno hostujícího brankáře.
18:33 Budoci by potřebovali uklidnit hru, ztrácí příliš mnoho balonků a darují soupeři šance.
17:00 Paulmichl trefil tyč. FATR teď nebezpečnějším týmem.
16:31 Bulldogs v plném počtu.
15:50 FATR pokračuje v tlaku v pesilovce.
15:00 Střely v 1. části: 7:7
14:32 Trestuhodně špatné střídání domácích.
14:31 Vyloučen hráč #9 Kateřina Konečná družstva Bulldogs Brno Black na 2 minuty za špatné střídání
14:15 Závar u branky Bulldogs, ale míček skončil mimo nebezpečný prostor.
12:40 Olma na poslední chvíli zastavil rodící se brejk soupeře.
12:20 Hra je nyní poměrně vyrovnaná, hraje se nahoru dolů.
10:46 Zlatník už měl na holi vyrovnávací gól, obrana Bulldogs byla velmi rozhozená. Ale v rozhodující okamžik mu střela moc nesedla.
09:53 Po zaváhání obrany Brna se ocitl Zlatník sám před téměř odkrtou brankou a FATR rychle odpovídá na gól domácích.
09:52 GÓL F.A.T.R. Dubňany! 3:2
09:16 Kocáková střelou z levého křídla přidává třetí gól svého týmu.
09:15 GÓL Bulldogs Brno Black! 3:1
Branku družstva Bulldogs Brno Black vstřelil #19 Natálie Kocáková, asistoval #37 Karolína Čižmárová (3:1)
08:45 První lajna Bulldogs tlačí na soupeře, ale gól z toho nebyl.
07:20 FATR i v šesti hráčích celkem dokáže ohrozit brněnskou branku.
06:04 Hanuš dostal nabito od Horáka a z ostrého úhlu a la Adam konečný vrací buldokům vedení.
06:03 GÓL Bulldogs Brno Black! 2:1
Branku družstva Bulldogs Brno Black vstřelil #45 Jiří Hanuš, asistoval #87 Adam Horák (2:1)
05:43 Vyloučen hráč #25 Jakub Kutálek družstva F.A.T.R. Dubňany na 2 minuty za hra na zemi
05:35 FATR poprvé v zápase zamknul soupeře.
04:10 Dívčí lajna Bulldogs presuje a získává míček.
03:21 Buldoci nechali soupeři příliš mnoho prostoru na ose.
03:20 GÓL F.A.T.R. Dubňany! 1:1
Branku družstva F.A.T.R. Dubňany vstřelil #57 Josef Leskovan, asistoval #11 Pavel Paulmichl (1:1)
02:35 Dobrá práce Hadry v útočném rohu.
01:35 Vrašťák si odskočil na ose a trefil se přesně do horního růžku.
01:34 GÓL Bulldogs Brno Black! 1:0
Branku družstva Bulldogs Brno Black vstřelil #54 Jan Vrašťák, asistoval #87 Adam Horák (1:0)
00:55 Buldoci začínají zápas na míčku.