1

2

3.

TROOPERS Black - Bulldogs Brno Black 4:5pn
branky: 2. Lukáš Trnečka, 17. Lukáš Trnečka, 19. Adam Zuščák, 25. Vojtěch Mičulka - 26. Jan Červík, 35. Natálie Živná, 40. Jiří Škrob, 45. Marek Mattes, N Marek Mattes; rozhodčí: Pavel Brückner - Dominik Papp; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jiří Šťastný -2, Jakub Táborský ?, Jiří Šťastný ? - Lucie Behringerová ?; po třetinách: 1:0, 3:1, 0:3
3 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno Black hráč #55 Marek Mattes a vstřelil rozhodující gól (4:5).
3 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS Black hráč #39 Adam Zuščák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno Black hráč #67 Nicolas Veselý , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS Black hráč #73 Lukáš Trnečka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno Black hráč #19 Natálie Kocáková a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TROOPERS Black hráč #22 Vojtěch Mičulka , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:12 GÓL Bulldogs Brno Black! 4:4
Branku družstva Bulldogs Brno Black vstřelil #55 Marek Mattes, asistoval #67 Nicolas Veselý (4:4)
43:57 Timeout Bulldogs Brno Black
39:18 GÓL Bulldogs Brno Black! 4:3
Branku družstva Bulldogs Brno Black vstřelil #20 Jiří Škrob, asistoval #29 Kristýna Šefraná (4:3)
39:18 Střídání brankáře. Nový brankář #29 Jiří Šťastný družstva TROOPERS Black
34:21 GÓL Bulldogs Brno Black! 4:2
Branku družstva Bulldogs Brno Black vstřelil #31 Natálie Živná, asistoval #9 Kateřina Konečná (4:2)
25:30 GÓL Bulldogs Brno Black! 4:1
Branku družstva Bulldogs Brno Black vstřelil #7 Jan Červík, asistoval #31 Natálie Živná (4:1)
25:30 Střídání brankáře. Nový brankář #3 Jakub Táborský družstva TROOPERS Black
24:32 GÓL TROOPERS Black! 4:0
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #22 Vojtěch Mičulka, asistoval #39 Adam Zuščák (4:0)
20:12 Vyloučen hráč #18 Lukáš Gregr družstva TROOPERS Black na 2 minuty za bránění ve hře
18:18 GÓL TROOPERS Black! 3:0
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #39 Adam Zuščák, asistoval #22 Vojtěch Mičulka (3:0)
16:27 GÓL TROOPERS Black! 2:0
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #73 Lukáš Trnečka, asistoval #33 Matěj Synek (2:0)
01:25 GÓL TROOPERS Black! 1:0
Branku družstva TROOPERS Black vstřelil #73 Lukáš Trnečka, asistoval #37 David Šebor (1:0)