(Němec)
  • 35 34:54
    Břeclav

Orel Dolní Bojanovice - T.J. Sokol Břeclav 4:1
branky: 19. František Jansa, 30. František Jansa, 35. Filip Němec, 35. Jiří Košutek - 32. Martin Vrzal; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Hubačka ? - Daniel Kříčka ?; po třetinách: 0:0, 1:0, 3:1
39:00 Ukončení 3. části
38:59 Právě nám skončilo utkání, které nabídlo spoustu nádherných šancí na obou stranách. V celém utkání tahalo za kratší konec mužstvo z Břeclavi. Spoustu slibných šancí zlikvidovaly oba dva golmani, kteří předvedli vynikající výkon. Doamácí předvedli velůice koncentrovcaný a přesvědčivý výkon, kdy s vou bojovností a chutí hrát florbal předčily taky velice bojovné hráče z Břeclavi.Sláva vítězům čest poraženým.
34:54 Timeout T.J. Sokol Břeclav
34:49 GÓL Orel Dolní Bojanovice! 4:1
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil #18 Jiří Košutek, asistoval #15 Václav Němec (4:1)
34:49 Krásnou individuální akci teď předvedl Jirka Košutek kdy obešel 3 hráče a přesnou střelou do šibenice zvyšuje stav v utkání na 4:1.
34:13 GÓL Orel Dolní Bojanovice! 3:1
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil #16 Filip Němec, asistoval #6 Lukáš Fialka (3:1)
34:13 Krásno střelou ,, pod víko" upravuje stav utkání na 3:1 s pohledu domácíh Filip Němec.
32:20 Vyloučen hráč #77 Michal Velička družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za sekání
31:53 GÓL T.J. Sokol Břeclav! 2:1
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil #83 Martin Vrzal, asistoval #8 Petr Hübl (2:1)
30:51 Vyloučen hráč #9 Vojtěch Sukup družstva Orel Dolní Bojanovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:50 GÓL Orel Dolní Bojanovice! 2:0
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil #14 František Jansa z trestného střílení (2:0)
29:50 Ve 4 minutě mají domácí možnost přidat druhý gol v utkání kdy na trestné střílení míří kapitán mužstva František Jansa.
26:00 Zahájení 3. části
26:00 Ukončení 2. části
25:30 Vyloučen hráč #18 Viktor Kříčka družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
24:11 Ve 12 minutě měli hosté asi zatím největší šanci kdy hostující kapitán neproměnil trestné střílení. Musím podotknout že brankář domácích předvedl vynikající zákrok.
21:24 Hosté měli velice nadějnoušanci kdy šli dva na jednoho ale skvělým zákrokem se zaskvěl domácí brankář.
18:04 Vyloučen hráč #99 Petr Píža družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za nedovolené vrážení
18:04 V 6 minutě druhé třetiny, se konečně trefil domácí kapitán ze standrtní situace, kdy skvěle našel mezeru pod pravou rukou golmana a mění tak score utkání na 1:0
18:03 GÓL Orel Dolní Bojanovice! 1:0
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil #14 František Jansa, asistoval #6 Lukáš Fialka (1:0)
17:42 V 5 minutě se ukázasl hráč hostí s číslem 29 ale s jeho střelou si poradil domácí golman.
16:02 Ve 3 minutě měl slibnou šanci hráč s číslem 14 František Jansa ze standartní situace ale neuspěl.
14:47 ve druhé minutě druhé třetiny se pokusil překvapit brankáře hostí svou střelou hráč  číslem 8 martin kaňa. Se svým pokusem ale neuspěl.
13:02 Po první třetině utkání máme nerozhodný stav kdy oba dva celky předvádějí bojovný výkon s minimem šancí. Jde vidět že se jedná o utkání dvou nejlépe postavených celků v tabulce.
13:00 Zahájení 2. části
13:00 Ukončení 1. části
11:16 Vyloučen hráč #8 Martin Kaňa družstva Orel Dolní Bojanovice na 2 minuty za bránění ve hře
02:35 ve 3 minutě měli slibnou šanci hráči domácího mužstva kdy po krásném sole kapitána františka jansy střílel hráč s číslem 9 vojtěch sukup mimo.
01:05 v první minutě se domácí brankář filip hubačka zaskvěl dvěmi skvělýmy zákroky.
00:02 Vítejte u dnešního utkání o první místo v tabulce jihomoravského přebporu mužů skupiny A mezti týmy Orel Dolní Bojanovice a TJ Sokol Břeclav,